Advert
sandalye fabrikası karabük

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'den Organize Suç Örgütüne Operasyon

Karabük Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde, Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) birçok vatandaşın mağduriyetine sebep olan suç örgütüne operasyon düzenledi.

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'den Organize Suç Örgütüne Operasyon
Bu içerik 1591 kez okundu.

Karabük Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri organize suç örgütüne darbe vurdu. Yapılan başarılı bir operasyonla Karabük Merkezli organize suç örgütü çökertildi.

Karabük Valiliği İl Basın ve Halkla İlikiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; "Karabük Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde KOM Şube Müdürlüğümüzün planlı çalışmaları neticesinde, ilimizde son dönemde organize suç örgütü üyelerinin birçok vatandaşımızın mağduriyetine sebep oldukları tespit edilmiş, organize bir şekilde hareket eden  örgüt üyelerinin Silahla Yaralama-Maddi Menfaat Elde Etmek-Zorla Çek Senet İmzalatmak-Baskı Silahla Tehdit-6136 SKM-Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçlarını gerçekleştirdikleri, yürütülen tahkikatta toplamda 5 Adet 9 mm çaplı ruhsatsız silah, 2 adet 7,65 mm ruhsatsız silah, 2 adet ruhsatsız otomatik tüfek, bu silahlara ait 99 adet dolu mermi ve bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilmiştir. Karabük merkezli yürütülen operasyon kapsamında Bursa, Yalova, Rize, Van ve İstanbul illerinde işbirliği içerisinde oldukları tespit edilen S.K., F.G., E.B., N.Y., M.T., H.T., U.Y., S.K., M.M., isimli toplam 9 şahıs yakalanıp gözaltına alınarak adli makamlara sevk edilmişlerdir. İlimizde her türlü suç ve suç oluşumlarına karşı mücadelemiz kesintisiz sürdürülecektir." denildi.

 

karabük organize suç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı