Advert
sandalye fabrikası karabük

Marzinc Tırı Devrildi, Tonlarca Atık Yola Saçıldı.

Karabük Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Marzinc'e ait atıkları taşıyan bir tır sabaha karşı kaza yaptı. Devrilen tırdaki tonlarca atık yola saçıldı.

Marzinc Tırı Devrildi, Tonlarca Atık Yola Saçıldı.
Bu içerik 4496 kez okundu.

Karabük Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Marzinc'e ait atıkları taşıyan bir tır sabaha karşı kaza yaptı. Devrilen tırdaki tonlarca atık yola saçıldı.

Edinilen bilgilere göre, sabahın erken saatlerinde Marzinc'in atıklarını depoladığı alandan aldığı atık malzemeleri taşıyan 14AF850-14AG355 plakalı tır aracı Karabük Eskipazar istikametindeki Burunsuz mevkiinde şöförün hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi.
Kaza sonucu herhangi bir can kaybı ya da yaralanma meydana gelmez iken tırın dorsesinde bulunan tonlarca tehlikeli atık yola saçıldı.

Yol yaklaşık 2 saat tek yönlü trafiğe kapanırken, tırın kaldırılması sonrası tekrar çift yönlü trafiğe açıldı. Kaza sonrası yola saçılan zehirli atıklar dozerler ile temizlenmeye başlandı.
 

Çevre kirliliği açısından günlerce tartışmalara neden olmasının ardından bir süre önce Marzinc depoladığı atıkları taşımaya başlamıştı. Marzinc bir süredir üretimini durdurmuştu.

marzinc kaza zehirli atık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
adem     2018-02-16 SAYIN VERGİLİ BUNLARLA PAZARLIĞA FALAN GİRMEYİN BU MARCZING DENİLŞEN LANET FABRİKAYI DERHAL SÖKÜP SAHİPLERİ YAŞADIKLARI BEYKOZ KONAKLARI ACARKENT YAKINLARINA BİR YERE KURSUNALR BUNBLARIN YATACAK YERİ YOK.BEŞAR ESATIN KİMYASAL SİLAHLARINDAN BİLE TEHLİKELİ BU FABRRİKA KARDEMİR ZATEN YETERİ KADAR ZEHİRLİYORKEN KARABÜĞÜ BUNA ONAY VEREN CED RAPORU VEREN HER KİMSE YÜCE DİVANDA YARGILALAMAK LAZIM BU FABRİKA DERHAL KAPATILMALI....
Ersin     2018-02-16 Bu fabrikanın faaliyetleri durdurulmamış mıydı? Herkes basın üzerinden reklamını yapıyor. "Kapatılması gerekir.", "Kanalizasyon borularını kapattık.", "Açılmasında benim bilgim ve yetkim yok" vs.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı