Advert
sandalye fabrikası karabük

Mehmet Ali Şahin'den Gençliğe Dört Öğüt

Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Ak Parti Gençlik Kolları kongresinde yaptığı konuşmada gençlere 4 öğüt verdi

Mehmet Ali Şahin'den Gençliğe Dört Öğüt
Bu içerik 772 kez okundu.

Ak Parti Karabük Millet Vekili Mehmet Ali Şahin, katıldığı Karabük Ak Parti Gençlik Kolları kongresinde gençlere dört madde halinde öğüt verdi.

Nafiz Kayalı salonunda yaptığı konuşmada  gençlik ve hanım kollarının kuruluştan u yana yaptığı çalışmalara övgüler yağdıran Şahin; "Ak Parti gençlik kolları hatta kadın kolları, Ak parti genel merkezinin, Ak Parti il ve ilçe teşkilatlarının şubeleri değildir. Hatta yan kolları da değildir. Ak Parti gençlik kolları ve kadın kolları, Ak Partinin kurulduğu günden beri sorumluluğunu üstlenmiş, omuzlamış en güçlü organımızdır. Karabük’te gençlik kollarımızın bir kongresini yapıyoruz. İnanıyorum ki Ak Partinin Karabük'te  kurulduğu günden beri, başarısında en büyük pay hanımlarımızındır. Ak Parti milletvekili adayı olarak Karabük’te arazide yapmış olduğumuz Çalışmalarda bizzat gördüm, bizzat yaşadık. O bakımdan şu anda yapmış olduğumuz kongre herhangi sıradan bir kongre değildir." dedi.

Öte yandan gençlerede öğüt vermeyi unutmayan Şahin, dört madde halinde sıraladı

 

mehmet ali şahin gençlik kongresi karabük ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı