Advert
sandalye fabrikası karabük

İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü Karabük'te Fuhuş Operasyonu Gerçekleştirdi.

Karabük 100. Yıl Mahallesinde günü birlik kiralık olarak kullanılan bir dairede yabancı uyruklu bayan şahıslara fuhuş yaptırıldığı yönünde elde edilen bilgiler doğrultusunda operasyon düzenlendi.

İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü Karabük'te Fuhuş Operasyonu Gerçekleştirdi.
Bu içerik 1032 kez okundu.

İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü Ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde Karabük 100. Yıl Mahallesinde günü birlik kiralık olarak kullanılan bir dairede yabancı uyruklu bayan şahıslara fuhuş yaptırıldığı yönünde elde edilen bilgiler doğrultusunda operasyon düzenlendi.

Belirtilen adreste R.A. isimli şahsın olduğu ve daireyi B.B. isimli şahıstan kiraladığı, bu şahıslarla birlikte İstanbul ilinden turizm amaçlı geçerli ikamet izinlerinin bulunduğu tespit edilen Özbekistan uyruklu Z.U- G.S ve Z.K isimli bayan şahıslar ve müşteri olarak bulunan E.Ş isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan çalışmalar neticesinde Ülkemizde turizm amaçlı geçerli ikamet izni ile bulundukları tespit edilen yapancı uyruklu şahısların R.A isimli şahsın bulduğu müşteriler ile para karşılığında birlikte oldukları ve belirtilen, günlük kiralık olarak kullanılan dairede fuhuş yaptıkları belirlendi.

Şüpheli şahıslardan R.A ve B.B isimli şahıslar hakkında Fuhşa Aracılık Etmek ve Yer Temin Etmek suçundan adli işlem yapıldı. Yakalanan yabancı uyruklu şahıslar ile ilgili olarak fuhuş yaptıkları için (521) TL idari para cezası uygulandı ve almış oldukları ikamet iznini, veriliş amacı dışında kullanıldıkları ve ülkemizde geçimini meşru olmayan yollardan sağladıkları tespit edildiğinden sınır dışı edilmeleri ile ilgili olarak da gerekli işlemler başlatıldı. Ayrıca fuhuş için kullanılan daireyi kayıtsız olarak kiraya vererek 1774 Sayılı Kimlik Bildirme Kanununa  muhalefet eden B.B isimli şahsa (11.885 TL) idari para cezası kesildi, fuhuş amaçlı belirtilen adreste müşteri olarak bulunan E.Ş isimli şahıs hakkında (521) TL idari para cezası uygulandı.

 

karabükte operasyon fuhuş perasyonu karabükte fuhuş operasyonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı