Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Toplantısı Yapıldı

Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer başkanlığında gerçekleşen toplantıda Ürkmezer, köy Muhtarlıkları tarafından talep edilen konuları görüştüklerini ve karara bağladıklarını belirtti.

Safranbolu Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Toplantısı Yapıldı
Bu içerik 641 kez okundu.
Advert

Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen Şubat ayı ikinci toplantısına Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Cengiz, Encümen Üyeleri Şeref Topal ve Hamza Avcı ile Birlik Müdürü R.Gökhan Kara katıldı.

 Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer başkanlığında gerçekleşen toplantı ile ilgili konuşan Ürkmezer, ilçemize bağlı köylerin asfaltlama, içme suları, köylerin altyapısına yönelik hizmetlerin Köylere Hizmet Götürme Birliği üzerinden yürüttüklerini, Köy Muhtarlıkları tarafından talep edilen konuların Encümen toplantılarında görüştüklerini ve karara bağladıklarını belirtti.

 Safranbolu’da köylere faydalı yatırımlar yapıldığını belirten Kaymakam Ürkmezer "Yine köylerimize birlik aracılığıyla kilitli parke yapıyoruz. İlçemize ayrılan KÖY-DES Programını Köylere Hizmet Götürme Birliğimizin aracılığıyla tatbik ediyoruz. Birliğimiz aracılığıyla faaliyet yürüten Kent Tarihi Müzesi ve Kaymakamlar Gezi ve Müze Evi’nin daha etkin çalıştırılması yönünde çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

köylere hizmet başkan ürkmezer ercümen toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı