Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı

Uygulamaları ile zaman zaman tartışmalara neden olan Safranbolu Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz görevinden alındı.

 Safranbolu Milli Eğitim Müdürü Görevden Alındı
Bu içerik 8942 kez okundu.
Advert

Uygulamaları ile zaman zaman tartışmalara neden olan Safranbolu Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz görevinden alındı.  25 Ağustos 2014 tarihinde Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı.

Muhammet Yılmaz’ın il milli eğitim müdürlüğünde araştırma işlemleri için görevlendirildiği öğrenildi. Diğer yandan görevden alınan Yılmaz’ın bir önceki dönem Ak Parti Karabük İl başkanı olan Timurçin Saylar’ın arkadaşı olduğu ve onun tavsiyesi ile bu göreve getirildiği belirtilirken şimdi gözler acaba sırada başka il müdürlüklerinde değişiklik olacak mı sorusuna çevrildi.

SAFRANBOLU’NUN YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN GÜMÜŞ

Öte yandan Muhammet Yılmaz’ın yerine Safranbolu Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Hasan Gümüş atandı. Gümüş Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde şube müdürü olarak görev yapıyordu.

Safranbolu’nun yeni milli eğitim müdürü Gümüş 1975 Safranbolu doğumlu.1993 Safranbolu Lisesi mezunudur.1998 Selçuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldu.1998 Mersin/Anamur Ticaret Meslek Lisesinde Rehber Öğretmen olarak göreve başladı.2004 yılında Karabük Şehit Adem Yavru İlköğretim Okuluna tayin oldu. Aynı yıl Safranbolu Anadolu Lisesine tayin oldu.2009 Yılında Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Merkezi´ne Müdür Yardımcısı olarak atandı.2009-2012 yıllarında Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde görevlendirildi.

2012 yılında Karabük Rehberlik ve Araştırma Merkezine isteğe bağlı yer değiştirme kapsamında Müdür Yardımcısı olarak atandı. 07/01/2013 tarihinden itibaren Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğü görevini vekaleten yürüttü. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2013 yılında gerçekleştirilen görevde yükselme sınavında başarılı olarak 21.04.2014 tarihinde Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı Çok sayıda hizmet içi eğitim faaliyetine eğitimci olarak katıldı. Yerel ve AB projeleri kapsamında birçok proje çalışmasında bulundu. Ulusal Ajans tarafından kabul edilen iki projede proje irtibat kişisi ve katılımcı olarak görev aldı. AB ülkelerinde eğitimle ilgili konularda inceleme ve kültürel geziler yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

muhammet yılmaz görevden alındı hasan gümüş atandı safranbolu meb milli eğitim müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
adil     2018-03-02 Yurdu şahane cehaIet yeni baştan bürüdü. HayIiden hayIi kaIınIaştı yobazIık yeniden, softaIık zorIu anırtı iIe aIdı yürüdü. Kara bir kinIe taassub pusudan çıktı yine, yurdu şahane cehaIet yeni baştan bürüdü.
Musa     2018-02-26 Gerçekten çok geç kalınmış bir durum. Bu değişiklik daha erken olmalıydı. Artık is üreten ve proje insanı, eğitim aşığı, enerjik ve dinamik bir Müdür Safranbolu da görev yapacak. Hayırlı mübarek olsun
misafir     2018-02-26 Safranbolu İlçemize hayırlı olsun
Ali kerem     2018-02-25 Basarılar
Emel     2018-02-25 Çalışkan bir arkadaş hayırlı olsun
misafir     2018-02-25 İsabetli ve geç kalınmış bir karar. Hasan Beyin gençliği ve dinamikliği Safranbolu'nun eğitimle ilgili yıllardır biriken sorunlarının aşılmasında faydalı olacağı kanaatindeyim. Hayırlı olsun.
Ahmet usta     2018-02-25 Kerameti kendinden menkul adamların bir makama gelmesinin 2 sakıncası vardır. 1-Makamın gereği olan hizmeti, hakkıyla yerine getirmemek/getirememek 2-Kendisi o koltukta oturduğu için, bu işin hakkını verecek liyakat sahibi kişilerin önünü kesmek Özetle bize herşey müstehak (Not:Giden için mi yoksa gelen için mi söylediğim sizin taktirinizde)
misafir     2018-02-24 Safranbolu'da doğup büyümüş hemşerimizin görevini layığıyla yapacağından hiç kuşkumuz yok.Rabbim muvaffak eylesin...
Misafir     2018-02-24 MUDURUME HAYIRLI UGURLU OLSUN KENDISININ SAFRANBOLU MILLI EGITIME GELDIGINI DUYMAK INANILMAZ SEVINC VE MUTLULUK OLDU.
S. Akın     2018-02-23 Hasan Gümüş ilçeye gidince Karabük merkezdeki rehber öğretmenler düğün bayram yaptı. Safranbolu da ki rehber öğretmenler ise suskunluk içindeler. :)). Neden bir insanı ,kendi branşındakiler böyle düşünür
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı