Advert
sandalye fabrikası karabük

İl Defterdarlığından KTSO Başkanı Özcan'a Ziyaret

İl Defterdarlığından KTSO Başkanı Tuncay Özcan'a Vergi Haftası ziyareti yapıldı.

İl Defterdarlığından KTSO Başkanı Özcan'a Ziyaret
Bu içerik 563 kez okundu.
Advert

İl Defterdarlığından KTSO Başkanı Tuncay Özcan'a vergi haftası ziyareti yapıldı.

Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında İl Defterdarı Osman Koçaş, Vergi Dairesi Müdürü Mutlu Arslan ve beraberinde ki birim müdürleriyle birlikte, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan'a nezaket ziyaretinde bulunarak çiçek takdim etti.

Kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi, vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması, il defterdarlığı ve mükellefler arasındaki ilişkilerin daha sağlıklı ve düzenli hale getirebilmek için bu yıl 29'ncu Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Defterdar Osman Koçaş, hafta boyunca yapacakları çeşitli etkinlikler hakkında Başkan Özcan'a bilgiler verdi.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan, "Vergi toplumların devlet olarak yaşamasından kaynaklanan güvenlik, eğitim, sosyal hizmetler, sağlık ve belediye hizmetleri gibi bazı konularda ortak yaşama giderlerini karşılamak amacıyla huzur ve güven içerisinde bir milletin devlet güvencesi altında yaşaması için bir görev ve sorumluluktur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye sınırında yürütmekte olduğu Afrin harekatı, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için güçlü bir savunmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Aynı bilinci güçlü bir ekonomi ve güçlü bir savunma için ülkemize ödeyeceğimiz vergilerimizle de göstermeliyiz. Ülke ekonomisinin büyümesi ve kamu hizmetlerinin daha etkin hale gelmesi için vergi ödemenin çok önemli olduğunu belirterek, vergi dairesi çalışanlarına görevlerinde başarılar dileyerek tüm Defterdarlık teşkilatı mensuplarının 29'ncu Vergi haftasını kutlar çalışmalarında başarılar dilerim." dedi.

 

 

 

ktso tuncay özcan il defterdarlığı 29. vergi haftası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı