Advert
sandalye fabrikası karabük

İşbirliğinde Açılacak Olan Kurslara İlişkin Protokol İmzalandı.

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde açılacak olan kurslara ilişkin protokol imzalandı.

İşbirliğinde Açılacak Olan Kurslara İlişkin Protokol İmzalandı.
Bu içerik 1311 kez okundu.
Advert

Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde açılacak olan kurslara ilişkin protokol  imzalandı.

Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan ile İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, eğitim işbirliği protokolüne imza attı. Protokol töreninde Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürü Dursun Yeşiloğlu’da hazır bulundu.

Protokole ilişkin bilgiler veren Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan,  "Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işlerde faaliyet gösteren işletme çalışanlarının, Üretim ve Hizmet sektörlerinde istihdam edilecek yeni personele,üretimde teknolojik gelişmelere paralel olarak mesleki yeterliliklerinin arttırılması, İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün oluşturulması , mesleklere uyumlarının sağlanması, Mesleki Eğitim Kursları, Mesleki uyum ve geliştirme kursları vb.faaliyetler ile Mesleğin gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandırılması, belgelendirilmelerinin sağlanması konusundaki esas ve usuller ile tarafların yükümlülüklerini belirlemek için protokol imzaladık." dedi.

 

TUNCAY ÖZCAN ali köse milli eğitim müdürlüğü karabük tso halk eğitim merkezi dursun yeşiloğlu işbirliği kursları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı