Advert
sandalye fabrikası karabük

Genç Hafızlar Şehit Ömer Bilal Akpınar'ın Kabrini Ziyaret Etti

Safranbolu Müftülüğü Meşeliboğaz Muharrem Yalın Hafızlık Erkek Kur'an Kursu Öğrencileri TSK’nın yürüttüğü Zeytin Dalı Operasyonunda Afrin’de Şehit olan Ömer Bilal Akpınar'ın kabrini ziyaret etti.

Genç Hafızlar Şehit Ömer Bilal Akpınar'ın Kabrini Ziyaret Etti
Bu içerik 1544 kez okundu.
Advert

Safranbolu Müftülüğü Meşeliboğaz Muharrem Yalın Hafızlık Erkek Kur'an Kursu Öğrencileri TSK’nın yürüttüğü Zeytin Dalı Operasyonunda Afrin’de Şehit olan Ömer Bilal Akpınar'ın kabrini ziyaret ederek okudukları hatmin duasını yaptılar.

Genç hafızları tebrik eden Safranbolu Müftüsü Hasan Güneş, "Yaklaşık 15 yıldır Safranbolu’muzda çeşitli sebeplerden dolayı hafız yetişmiyordu. 2016 yılında faaliyete geçen Meşeliboğaz Muharrem Yalın Hafızlık Erkek Kur'an Kursu ile inşallah bu açığı kısa sürede kapatacağız. Şu anda Hafızlık kursumuzda 5.6. ve 7 sınıflarda okuyan 22 çocuğumuz ile 18 hafızlık hazırlık okuyan gencimiz bulunmakta." dedi.

Genç Hafız adaylarının geçtiğimiz günlerde Şehidimiz Ömer Bilal Akpınar’ı mezarı başında dualar yaptığını hatırlatan Güneş, "bir kez daha bu Cennet Vatan uğruna Şehadet mertebesine erişen evladımız Ömer Bilal’e ve tüm Şehitlerimize Cenabı Hak’tan Rahmet, yaralı ve gazilerimize acil şifalar diliyorum." diye konuştu.

ömer bilal akpınar karabük şehidi ömer bilal ziyaret tsk afrin şehidi safranbolu müftülüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı