Advert
sandalye fabrikası karabük

Kardemir’in Kar Açıklaması Çalışanlarda İkramiye Beklentisi Oluşturdu

Demir Çelik Sektörü 2017 yılında altın çağını yaşarken, hem ürün fiyatlarında hem satışlarda ciddi patlama olmuştu.

Kardemir’in Kar Açıklaması Çalışanlarda İkramiye Beklentisi Oluşturdu
Bu içerik 5019 kez okundu.

Çelik sektöründe yaşanan bu ‘altın yıl’ gözleri Kardemir’e çevirdi. Geçtiğimiz gün Kardemir tarafından KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu)’unda yapılan açıklamaya göre 2017 yılı karı 202 Milyon lira olarak açıklandı. Kardemir yine yaptığı ikinci bir açıklama ile açıklanan karın dağıtılmayacağı, bunun yerine olağanüstü yedeklere aktarılacağı belirtti.

Kardemir’in uzunca bir süreden sonra bu kadar önemli tutarda Kar açıklaması çalışanlarda prim ya da ikramiye beklentisi oluşturdu. Son birkaç yıldır açıklanan zararlar nedeniyle sürekli fedakar olmaları telkin edilen çalışanlara 2017 yılında açıklanan kar ile birlikte en azından seyyanen çalışan başına, bir kereliğine, Bin TL seyyanen ikramiye ya da prim adı altında dağıtılmasının verimliliğin, moral ve motivasyonun daha üst seviyelere çıkartılması noktasında son derece önemli olduğu belirtiliyor.

Kardemir yönetiminin bu konuyu değerlendirmeye alması bekleniyor.

kardemir ikramiye işçi karabükderinhaber son dakika karabük haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesaron     2018-03-08 Derin haber bide su kardemirde calisan tesoran mutahit iscileri hakkinda bi haber yapsan sesimiz olsan . Kardemirin icindeki tasaron isler karceldekiler kardokmaktakiler . Kardormak gitten gide mutahitlesti isci bulamaz hala geldi . Kardemir yonetimi bunlara nasi goz yumuyor menfatlari ne
Karabüklü Hamdi     2018-03-07 Kardemir çok para kazanıyor ama cimrilik yapıyor. Çevre yatırımlarına bile doğru düzgün para harcamıyor. Karabük insanları zehir solumaktan bıktı artık. Kardemir çalışanlarına bu kardan pay dağıtması lazım. Bu şehrin insanları sayesinde kardemir para kazanıyor. Kardemir artık karabük halkını düşünmeli ve sosyal projelere imza atmalıdır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı