Advert
sandalye fabrikası karabük

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerini Ara Vermeden Sürdürüyor

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerini Ara Vermeden Sürdürüyo

Başkan Vergili Esnaf Ziyaretlerini Ara Vermeden Sürdürüyor
Bu içerik 662 kez okundu.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili esnaf ziyaretleri ile halkın içinde olmaya devam ediyor.

Başkan Vergili fırsat buldukça “HAYIRLI İŞLER” diyerek ziyaret ettiği esnaflarımız ile sohbet ederek hem sorunlarını dinliyor hem de nabzı tutmaya devam ediyor. Vergili’nin duraklarından birisi olan 100. Yıl Mahallesindeki ve Mako İşhanındaki esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret etti.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 9 yıldır devam eden Gezici Başkanlık Uygulamasından sonra şimdide esnafların ayağına giderek esnaflarla sohbet ediyor.

Başkan Vergili; "Belirli zaman dilimlerinde vatandaşlarımız ve esnafımızla bir araya gelerek hasbıhal ediyoruz, ne eksiğimiz var, yapabileceğimiz şeyler neler onları görmeye gayret gösteriyoruz. Karşılıklı olarak gönül dostluğumuzu, kardeşliğimizi pekiştirmeye çalışıyoruz. Esnaf arkadaşlarımızın yanında olarak, onların görüş ve önerilerini alıyoruz. Vatandaşlarımızın neye ihtiyacı var ise biz o noktada en iyisini yapma konusunda gecemizi gündüzümüze katıyoruz.

Bizim en büyük gayretimiz vatandaşlarla iç içe olmak bu da bizi mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın bizim yaptığımız hizmetlerden memnuniyet duyması, bizim şevkimizi daha da arttırıyor. Fırsat buldukça merkezdeki ve mahallelerimizdeki esnaf arkadaşlarımıza ziyaretlerimiz devam edecek" dedi.

rafet vergili safranbolu karabük esnaf karabükderinhaber karabük haber son dakika safranbolu haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı