Advert
sandalye fabrikası karabük

Kardemir Artık Emeklilier İle Çalışmayacak

Kardemir Artık Emeklilier İle Çalışmayacak

Kardemir Artık Emeklilier İle Çalışmayacak
Bu içerik 9987 kez okundu.
Advert

Kardemir'de uzunca bir süredir personel politikası olarak sürdürülen, ihtiyaca göre emekli olan personel ile yeniden sözleşmeli olarak çalışma yönteminden vaz geçti.

Edinilen bilgilere göre, Kardemir'de uzunca bir süre çalıştıktan sonra emekliliği gelen ve emekli olan personelden kısım müdürlerinin teklifi ile emekli olan personel ile tekrar sözleşme yapılarak çalışmaları sağlanıyordu.

Ancak alınan yine kararlar ile bu personel politikası değiştirildi. Bundan sonra Kardemir'de emekli personel çalışmayacak. Emekli olup ta sözleşme yapılan ve halen çalışan personelin sözleşmeleri yenilenmeyecek. Yaklaşık 50 civarında olduğu öğrenilen bu çalışanların sözleşmelerinin bu ay sonu itibariyle sona erdiği belirtiliyor.

Öte yandan alınan bu kararın emekli olarak çalışan müdür ve üst kadroları da içerip içermediği konusu henüz açıklığa kavuşmadı.

kardemir emekli çalışan kardemir emekli sözleşme kardemir sözleşme yenilenmeyecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
tekniker     2018-03-28 Emeklilerin sözleşmeli çalışması Kardemir'e ne kazandırmış bu güne kadar..Hepsi kebabına hem devletten ,hem Kardemirden para alıyor,ayrıca hepsi birim müdürlerinin kıyağı ile çalışıyordu..Zaten birim müdürlerinin de bir harmanlanması lazım...Hele bir de karı-koca çalışanlar var ki KEBAP...Bir aileden bir kişi ekmek yesin yeter..Haklarını teslim edelim ki üretim çok şahane..Ama bazılarına KARDEMİR ÇİFTLİKBANK....
Vatandas     2018-03-27 Kardemirde asil onemli olan ust kodrolardaki emekliler . Ikinci emekliligi gelenler var birakmiyorlar hala o koltuklarini yeni gelenlerin önlerini tikiyorlar . Kardemir kendini yenileme surecine girdiyse eger onlarinda gonderilmesi lazim degilmi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı