Advert
sandalye fabrikası karabük

Sonunda Müfettişler Karabükspor'da

Karabükspor'da ki aylardır konuşulan iddiaları müfettişler inceleme başladı.

Sonunda Müfettişler Karabükspor'da
Bu içerik 4637 kez okundu.
Advert

Karabükspor'da aylardır devam eden yolsuzluk, usulsüzlük vb iddilar gündemdeki yerini koruyor. Bilindiği gibi Feridun Tankut'un başkanlığı döneminde başlayan mali kriz ve sonrasında başlayan tartışmaların boyutu her geçen gün farklı mecralara ulaşmıştı. Kulübün borçlarının dudak uçuklatan cinsten olduğu ortaya çıkmıştı. Borçların nedenleri araştırıldıkça yetkisiz menecerlikten, futbolculardan alınan komisyonlara çok sayıda iddialar ortaya atılmıştı.

Tüm bu gelişmeler halen sıcaklığını korurken ve konunun yargıya intikalinin ardından şimdi de edinilen bilgilere göre bir kaç gün önce İçişleri Bakanlığı dernekler daire başkanlığı'ndan  gelen birisi başdenetçi üç denetçinin iddiaları araştırmaya başladığı belirtiliyor.

karabükspor müfettiş karabükspor yargı karabükspor mahkeme karabükspor yolsuzluk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adem     2018-04-07 Nıtelikli dolandırıcılıktan hepsini tıksnlar içeriye...ayptr ya yazılar olsun.karabukspor bu kadar kötü hale düşünülemezdi...ceo falan nerede yurt dışı yasağı koysunlar hepsine adalet hızlı işlesin acil....kim suçlu kim değil ortaya çıkartılsın hesap versinlerrrrrrr
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı