Advert
sandalye fabrikası karabük

Şahin Merak Edilen Soruyu Cevapladı, Aday mı Değil mi?

Şahin Merak Edilen Soruyu Cevapladı, Aday mı Değil mi?

Şahin Merak Edilen Soruyu Cevapladı, Aday mı Değil mi?
Bu içerik 9016 kez okundu.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel secimlerinin 24 Haziran 2018 pazar günü yapılmasının açıklanması ve TMBB de teklifin geçerek resmi gazetede yayımlanmasının ardından milletvekili adaylarının kimler olacağı sorusu en cok merak edilen konu oldu.

Son genel seçimlerde iki milletvekili ile Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde temsil edilen ilimizin, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi modeli ve toplam milletvekili sayısının 600 e çıkarılmasının ardından milletvekili sayısı da 3 e çıkmıştı.

Erken seçim kararı ile birlikte şimdi Karabük Ak Parti'nin 3 milletvekili adayının kim olacağına odaklandı. Farklı  sorular, yorumlar, sentezler, değerlendirmeler, senaryolar... Ancak bütün üretilen bu düşüncelerin odaklandığı nokta ise 23. Dönem TBMM Başkanı, Karabük Milletvekili ve yıllardır hizmetleri, bilgi, birikim ve tecrübesi ile siyaset üstü olarak kabul gören Sayın Mehmet Ali Şahin'in yeniden milletvekili adayı olup olmayacağı. Zira özellikle son aylarda dinlenmek istediği şeklinde de yorumlar yapılırken, bir dönem daha devam edebileceği de konuşuluyordu.

İşte herkesin merak ettiği bu soruyu biz dün (perşembe günü) akşam Eskipazar İlçe danışma kurulu toplantısına katılan Sayın Şahin'e sorduk.

"Sayın Başkanım herkes merakla bekliyor, Biz soralım istedik. aday olacakmısınız, olmayacakmısınız" şeklindeki sorumuza, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan karar verir" şeklinde cevap verdi.

mehmet ali şahin aday mı mehmet ali şahin karabük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
tekniker     2018-04-26 Siyasi deneyimlerini KARABÜK’LÜ hangi vatandaş için kullanmışlar,,,Hangi yaralı parmağa mişmişler acaba…Parti üyesi olduğum halde ŞAHİN,,,CEYLAN gibi işe yaramazlara,kendi çevrelerine ULUFE dağıtmaktan başka iş yapmayan ,,milletin gözünü boyayan,,,REİS ‘in gölgesi gibi gezer terlikleri gibi gezen lere,,REİS’in hatırına oy veren vatandaşın oylarını sanki kendi marifetleri ile alınmış oylar olarak REİS’ sunmayı becerenlere oy falan yok….
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı