Advert
sandalye fabrikası karabük

Ak Parti Mv. Aday Adayı Serdar Dereli'yi Heyecan Bastı

Ak Parti Mv. Aday Adayı Serdar Dereli'yi Heyecan Bastı

Ak Parti Mv. Aday Adayı Serdar Dereli'yi Heyecan Bastı
Bu içerik 3987 kez okundu.
Advert

Ak Parti Karabük  tabanının Serdar Başkanı, Serdar Dereli  kuruluşundan bu yana teşkilatların her kademesinde görev almasının ardından bugün resmi olarak Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı. Dereli'nin başvurusu sırasında Ak Parti İl Teşkilatı toplantı salonu dolup taşarken, ilçe başkanları ve bazı il ilçe yönetim kurulu üyeleri, bazı gençlik ve kadın kolları mensupları, eski il başkanı Timurçin Saylar ile birlikte çok sayıda partili hazır bulundu.

Eşi ve Çocukları ile birlikte salona gelen Serdar Dereli'nin müracaat sırasında ki kısa konuşmasında heyecanlanması, vekillik heyecanı olarak yorumlandı.

 24 Haziran’da yapılacak Genel seçimler öncesi AK Parti’ye resmi başvurular sürüyor. Kurulduğu günden bu yana AK Parti'nin çeşitli kademelerinde görev yapan ve son olarak İl Disiplin Kurulu üyesi olarak partide görev alan Serdar Dereli, il başkanlığında çok sayıda partilinin katılımı ile yaptığı açıklama sonrası resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

Başvurusu esnasında konuşan Dereli, " AK Partimizin kurulduğu günden bu güne kadar siyaseti ve teşkilatçılığı, burada sayın genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan öğrendim. 2001-2003 yılları arası gençlik kollarında kurucu üyeliği, 2003-2007 yılları arasında il yönetiminde mali idareler başkan yardımcılığı, 2007-2009 yıllarında belediye meclis üyeliği, 2014-2017 yılları arası il yönetiminde teşkilat başkanı olarak görev yaptım." dedi.

Siyasetteki hedefinin millete, ümmete ve şehre hizmet etmek olduğunu vurgulayan Serdar Dereli, "Tek hedefim kimsesizlerin kimi olan, mazlumların, milletimizin, ümmetimizin lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ölümüne yanında durmaktır." dedi.

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Serdar Dereli, konuşmasının ardından katılım sağlayan partililere teşekkür ederek "Her şey Türkiye ve Karabük için, Allah yar ve yardımcımız olsun" ifadelerini kullandı.

 

 

serdar dereli milletvekili serdar dereli ak parti serdar dereli vekil adayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı