Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük'ün Niyazi Hocası Milletvekili Aday Adayı

Karabük'ün Niyazi Hocası Milletvekili Aday Adayı

Karabük'ün Niyazi Hocası Milletvekili Aday Adayı
Bu içerik 3206 kez okundu.

NİYAZİ GÜNEŞ ADAY ADAYI

Diyanet İşleri Başkanlığı’nda uzun süre üst düzey görevlerde bulunduktan sonra yakın zamanda emekli olan Niyazi Güneş 24 Haziran’da yapılacak milletvekili seçimleri için Ak Parti Karabük Milletvekilliği aday adayı oldu.

Ankara’daki Karabüklüler Vakfı’nda Karabük lobisinin oluşturulması ve sorunların çözümü noktasında ciddi çalışmalar yapan Güneş bugün (Pazar) Ak Parti Karabük İl Başkanlığında resmen müracaatını yaptı.

Niyazi Güneş aday adaylığı müracaatı sırasında yaptığı konuşmada; “Ak Parti’nin çatısı altında bugün hayırlı bir hizmeti yürütmek üzere, niyetimi ve kararımı açıklamak üzere huzurunuzdayım. Öncelikle 24 Haziranda yapılacak seçimlerin ülkemize, milletimize, memleketimize ve kendimize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Diyanet İşleri Başkanlığı’daki görevimden emekli oldum. Bundan sonra memleketime ne yapabilirim diye düşündüm. Siyaset yoluyla bundan sonraki ömrümde evladı bulunduğum Karabük’ün hizmetinde bulunmayı, düşündüm ve böyle karar verdim. Benden önce müracaat eden, bu kutlu yola çıkan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Karabük’te seçimin huzur içinde geçmesini, Karabük’e kimin daha yararlı olabilecek ise onun seçilmesini niyaz ediyorum. Aslında dilekçemi il başkanlığına münferiden vermek istedim. Kimseye haber vermedim. Ama etraftan duyarak gelenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan Niyazi Güneş’in Ak Parti İl Başkanı İsmail Altınöz tarafından sıkı sıkıya birkaç kez kucaklanması dikkat çekerken, Niyazi Hoca’ya saygı şeklinde yorumlandı.

niyazi güneş milletvekili niyazi güneş aday niyazi güneş karabük niyazi güneş akparti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa     2018-04-30 Karabük ün yerel siyasetini ve genel siyaseti iyi bilen bundan önceki görevlerinde de Karabük ve Karabük lü için hep birşeyler yapmak için uğraşmış birisi. İsabetli karar olur..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı