Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Mv Aday Adayı Özgür Ulupınar'ın Kimer Projesi Ulusal Gündemde

Karabük Mv Aday Adayı Özgür Ulupınar'ın Kimer Projesi Ulusal Gündemde

Karabük Mv Aday Adayı Özgür Ulupınar'ın Kimer Projesi Ulusal Gündemde
Bu içerik 2046 kez okundu.

Karabük'te 24 Haziran erken genel seçimleri için aday adaylık süreci tamamlandı. Ak Parti'de 34 tane aday adayı geçtiğimiz cumartesi günü yapılan temayül yoklamasına kadar kendilerini tanıtmaya gayret gösterirken bazı aday adaylarıda milletvekili oldukları taktirde yapacakları projelerden ip uçları verdiler.

Ak Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Özgür Ulupınar'ın Eskipazar ilçesi aday adayı tanıtımı sırasında ilk defa söylediği ve daha sonraki ilçe aday adayı tanıtımlarında tekraren dile getirdiği KİMER (Karabük İletişim Merkezi) projesi yerel bazda Karabüklülerden tam not alırken, şimdi de ulusal basında gündeme oturdu.

Bilindiği gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yıllar önce vatandaşların sorunlarını yakinen takip edebilmek için oluşturduğu BİMER yoğun ilgi görmüş daha sonra Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı dönemi ile birlikte CİMER kurulmuştu. Vatandaşlar her iki sistem üzerinden sorunlarını, taleplerini dile getirerek çözüm bulmaktalar.

Özgür Ulupınar Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı lider olarak yakından takip ettiğini her defasında vurgularken, Erdoğan'ın açtığı yoldan giderek Karabüklü vatandaşların sorunlarının çözümünün yakınen takibi noktasında KİMER projisini hazırlayarak, milletvekilliği döneminde Karabüklülere en geniş hizmeti vermeyi planlıyor.

Ak Parti Karabük Milletvekili Özgür Ulupınar'ın bu projesi yoğun ilgi görmüş olsa gerek ki, Ulusal basın gündeminde de yer aldı. TGRT Televizyonu, Habertürk, Türkiye Gazetesi, Ulupınar'ın KİMER Projesini gündeme aldılar.

özgür ulupınar milletvekili özgür ulupınar akparti özgür ulupınar karabük özgür ulupınar kimer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
asım bedran     2018-05-21 ilimize milletvekilliği yapacak kariyer ve geçmişi yok bence altı bomboş konuşmasını bilmiyor bumu vekil olacak
Emrah K.     2018-05-07 Her seçim döneminde ücretsiz izin alıp geliyor memlekete... Bir yer bulun da artık yorulmasın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı