Advert
sandalye fabrikası karabük

Taner Akkuş’tan Sadep Ekibine Moral

Safranbolu bünyesine geçtiğimiz aylarda başlatılan Sadep (Safranbolu acil destek projesi) yönetimine moral programı düzenlendi.

Taner Akkuş’tan Sadep Ekibine Moral
Bu içerik 538 kez okundu.

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer ev sahipliğinde ve Kaymakamlık Proje Koordinatörü Miray Ürkmezer riyasetinde, Analiz uzmanı Taner Akkuş tarafından yapılan programa Sadep ekibi tam katılım sağladı.
Programda Safranbolu Kültür ve Sosyal işler müdürü Zülfiye Özcan Eraslan ile Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi Koordinatörü Münevver Esen’de hazır bulundu.
Taner Akkuş ile Moral depolandı
Türkiye’de ilk olan, Nefesten kimlik analizi, Boşanma öncesi arabuluculuk, Empatiye davet, Öfke ile sinir ayırımı ve Beyin resetleme gibi toplumsal meselelere duyarlılık amaçlayan önemli projelere imza atan Analiz uzmanı Taner Akkuş, Sadep ekibine Moral verdi.
Programda Sadep ekibinin mahalle makale, sokak sokak ve ev ev gezerken karşılaştıkları dramatik ve gizlenmiş içsel kanayan yaraların dile getirilmesi notları okunurken duygusal anlara neden oldu. Programa katılan ekip Akkuş’un anlamlı anlatımı ile denklemsel örneklemelerini memnuniyetle dinledi.
Safranbolu Acil Destek Ekibi
SADEP çalışmaları kapsamında Safranbolu’da ikamet eden tüm vatandaşların hanelerine ziyarette bulunduklarını kaydeden ekip, Evleri ziyaret edilen ve hatırları sorulan bazı vatandaşlar tarafından yoğun bir özlem ve sevgiyle karşılandıklarını ifade etti.
Sadep ekibi Safranbolu’da hizmetlerine hiç ara vermeden devam edeceği ve daha iyi hizmet verme noktasında projenin sürdürülebilir kapsamda geliştirileceği bildirildi.
Teşekkür ve Plaket
Proje Koordinatörü Ürkmezer ile Kültür ve Sosyal işler Müdürü Eraslan, moral amaçlı söyleşide böylesi anlam yüklü duygularla dolu program için Analiz uzmanı Taner Akkuş’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
??????????     2018-05-10 "riyaset; saygı duyulma, başkalarına iş yaptırma ve onları küçük görme, sözünün reddedilmemesi, ilimde başkalarıyla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı