Advert
sandalye fabrikası karabük

İyi Parti Mv Adayı Altıparmak Seçimlere Bile Yalanla Başlamış, Ya Sonrası!

İyi Parti Mv Adayı Altıparmak Seçimlere Bile Yalanla Başlamış, Ya Sonrası!

İyi Parti Mv Adayı Altıparmak Seçimlere Bile Yalanla Başlamış, Ya Sonrası!
Bu içerik 6470 kez okundu.
Advert

İYİ Parti Karabük Milletvekili Adayı Dursun Altıparmak seçim kampanyasına kendisi ile ilgili yalan söyleyerek başladı.

1989-1994 Yılları arasında Karabük Belediye Başkanlığı yapan ve ardından 24 yıl boyunca hemen hemen tüm yerel ve genel seçimlerde, bir çok farklı siyasi partilerden aday olan fakat bu zamana kadar seçilemeyen Dursun Altıparmak, son olarak 24 Haziran seçimlerinde de İYİ Parti'den 1. Sıra Milletvekili adayı oldu.

Altıparmak, gerek aday adaylığı döneminde, gerekse adaylığı döneminde medeni halini evli olarak belirtmesine rağmen boşanmış ve dul olduğu iddiası ortaya çıktı.

Aday adaylığı döneminde İYİ Parti'nin aday tanıtım töreninde kendini "evli ve iki çocuk babası" olarak anons ettiren Altıparmak, adaylığı döneminde de bastırdığı broşürlere medeni halini "evli" olarak yazdırmıştı.

Edinilen bilgilere göre Dursun Altıparmak'ın 2017'nin Aralık ayında Fevziye Altıparmak ile mahkeme kararı ile boşandığı konuşuluyor.

Karabüklülere "Evliyim" beyanını yapan Dursun Altıparmak için Vatandaşlar "Bize daha seçime başlarken neden yalan söyledi?" şeklinde soru yöneltiyorlar.

Karabüklü seçmenler "Bir kişi evli veya bekar olabilir. Boşanmakta  evlilik kadar hak olan bir şeydir. Bir insan evli olabilir, bekar olabilir veya boşanmış da olabilir. Günümüz hayatında bunların tamamı normaldir. Siyaset yapmak için evlilik şartı zaten yoktur. Fakat bu kadar normal bir durum için Dursun Altıparmak neden Karabüklülere yalan söyleme ihtiyacı duydu. Şimdi bizler Sayın Altıparmak'a nasıl güveneceğiz. Bizim için önemli olan onun evli veya dul olması değil, bizlere bu kadar basit bir şey yüzünden yalan söylemesidir. Zaten kendisi çevresi ve vatandaş ile güven problemi içinde olan bir insan. Daha seçimlere başlarken böyle gereksiz bir yalan söylemesine hiç bir anlam veremedik." şeklinde görüş beyan ediyorlar.

Dursun Altıparmak'ın seçim kampanyasının hemen başında kendisiyle ilgili böylesine basit ve gereksiz bir yalanı tercih etmesine nasıl bir açıklama getireceği ise merakla bekleniyor.

 

iyi parti dursun iyi parti altıparmak altıparmak yalan söyledi altıparmak dul dursun altıparmak boşanmış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Rüzgar gulu     2018-05-30 Bu adam halleder iz kadir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı