Advert
sandalye fabrikası karabük

Altıparmak'ın Yalanları Bitmeyecek mi?

Altıparmak'ın Yalanları Bitmeyecek mi?

Altıparmak'ın Yalanları Bitmeyecek mi?
Bu içerik 5116 kez okundu.
Advert

Karabük İYİ Parti Milletvekili Adayı Dursun Altıparmak’ın, seçim sürecin de ve  aday tanıtım törenlerini yanı sıra  seçim broşürlerinde “Evli” olduğunu belirtmesinin ardından yalan söylediği konusunda Karabük’ün güçlü basın yayın organlarında çıkan haberlere tepki göstermiş,  “asıl haberler yalan” şeklinde yine bazı yayın organlarından doğru bu kez kendisi  iddialarda bulunmuştu..

Altıparmak’ın daha seçimlere başlarken Karabüklülere yalan söylediği konusunda  kent gündemindeki yerini alan haberler sonrası, bu kez de kendi partililerine de yalan söylediği ve şikayetçi oldukları ifade edildi.

İYİ Parti Kadın Kolları üyelerinin basında yer alan  iddialarına göre,  Dursun Altıparmak’a “Eşiniz seçim çalışmalarına ne zaman katılacak?” sorusunu sorması üzerine “İşleri çok yoğun, seçimin son haftaları gelecek” şeklinde bilgiler verdiği iddia edilerek doğrunun neden saklandığı konusunda bir anlam veremediklerini çevrelerine ifade etikleri belirtiliyor.

İYİ Parti Kadın Kollarının bazı üyeleri “Dursun beye bir anlam veremedik. Nasıl olur da böyle bir konu için yalan söyler. Bir erkek veya kadın evli yada bekar olabilir, boşanmış da olabilir. Günümüz yaşantısında bunlar gayet normal. Dursun bey 6 ay önce resmi olarak boşanmışken bize neden ‘eşim de seçim çalışmaları için gelecek’ diye yalan söyledi.” şeklinde görüş beyan ettikleri belirtiliyor

24 Haziran seçimleri öncesi Karabük’te İYİ Parti den aday olma sürecinde yaşananlar konusunda da parti içinde rahatsızlıklar olduğu gelen haberler arasında.

dursun altıparmak yalan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı