Advert
sandalye fabrikası karabük

Ürkmezer, Öğrencilerle İftarda Buluştu

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Safranbolu Esentepe Mahallesinde bulunan KYK Yurdunda kalan öğrencilerle İftar yemeğinde bir araya geldi.

Ürkmezer, Öğrencilerle İftarda Buluştu
Bu içerik 523 kez okundu.
Advert

KYK İl Müdürü Kadir Öztürk’ünde eşlik ettiği iftar öncesi yurdu gezen Ürkmezer yetkililerden bilgi aldı. 
Öğrenciler ve yurt personeli ile sohbet eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, oruçların açılmasının ardından İngilizce, Adabı Muaşeret, Mozaik, İşaret Dili, Model Uçak dallarında verilen kurslara katılan öğrencilere sertifikalarını verdi. 
Sertifika töreni öncesi öğrencilere bu tür kursların yararlı olduğunu, bazı becerilerin kazanıldığı gibi, günlük yaşamda da faydalanabileceklerini söyledi.
Ürkmezer şöyle devam etti; “ Değerli öğrenciler hepiniz ülkemizin çeşitli yerlerinden okumak, geleceğini garanti altına almak, ülkemize ve ailenize faydalı olmak üzere buradasınız. Eminim ki derslerinizde hepiniz başarılısınızdır. Ancak biz her zaman bol bol okumayı ve derslere adapte olmayı tasfiye ediyoruz. Yine okulunuzun yanı sıra katılım sağladığınız kurslarla da hem yeni bir şeyler öğreniyor, hem de tabiri caiz ise kolunuza altın bilezik takıyorsunuz. Ben her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, derslerinizde ve gelecekteki yaşantınızda başarılar diliyorum” dedi. 
Konuşmanın ardından Kurslara katılım sağlayan öğrencilere sertifikaları verildi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı