Advert
sandalye fabrikası karabük

SAKEM Çocukları Her Alanda Geliştiriyor

Safranbolu Belediyesine bağlı Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi (SAKEM) İlçe Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile açtığı kurs eğitimlerinde kalitesinden ödün vermiyor.

SAKEM Çocukları Her Alanda Geliştiriyor
Bu içerik 420 kez okundu.
Advert

SAKEM yaygın eğitim konusunda en iyi temsil eden kurum olma yolunda, yenilikçi ve uzman eğitmenler tarafından verilen kurs eğitimlerine her geçen gün yenisini ekliyor.
Aslanlar merkez binada eğitmen Erdoğan Cesur tarafından verilen ‘’Ahşap Tasırım’’ kursunda çocuklara temel seviyede dekoratif ahşap süsleme sanatını öğretiliyor. Ders kapsamında el işçiliği ve el boyama işi yapılarak ahşaba yeni bir görünüm kazandırılıyor. Kursta ham ahşap üzerinde, su bazlı boyalar ve yardımcı malzemeler ile kişinin duygu ve düşüncelerini, bakış açısını yansıtması sanatı olduğunu kaydeden eğitmen Erdoğan Cesur, “Günümüzde değişen zaman, zevk ve ihtiyaçlara göre gelişen ahşap boyama, günlük hayatta kullanılan pek çok eşyanın üretiminde ve geri kazanımında önemli fonksiyonlar icra ediyor. Kursiyerlerimiz bu kursta ahşaba yeni bir görünüm kazandırıyor" diye konuştu.
SAKEM gençlerin ve çocukların yaz aylarında el becerilerini geliştirmek ve yaz tatillerini sanatsal etkinliklerle geçirtmelerini sağlamak amacıyla kurs eğitimlerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı