Advert
sandalye fabrikası karabük

Çalışmanın Sonucu

20-23 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşen büyük organizasyona Karabükümüzün Asansör Ray üreticisi Aygün Ray da katılırken ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Çalışmanın Sonucu
Bu içerik 4630 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Asansör ve yürüyen merdiven sanayindeki inovatif ürünler Avrasya Asansör Fuarı’nda sergilendi. Fuar; hizmet sağlayıcı, üretici, tedarikçi ve ithalatçı firmaları CNR EXPO Yeşilköy’de bir araya getirdi. 20-23 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşen büyük organizasyonda 400 marka, yurt içi ve yurt dışından gelen alıcılarla yeni iş birlikleri kurma fırsatı yakaladı. Fuar katılımcılarının %65’i; 22-25 Mart 2017 tarihleri arasındaki fuar için şimdiden sözleşmelerini yeniledi. Fuarı ziyaret eden nitelikli alıcılar, katılımcıları mutlu ederken Avrasya Asansör Fuarı’nı yurt içi ve yurt dışından toplamda 20 bin 393 profesyonel ziyaret etti. 

Fuarı FFP Danışmanlık ithalat, ihracat firmamız sahibi Sait Alıcı'da ziyaret etti ve Aygünray ortaklarından Soner Aygün ile fuar hakkında sohbet etti.fuarı FFP Danışmanlık, ithalat, ihracat firmamız sahibi Sait ALICI'da ziyaret etti. Aygün Ray firması yetkilileri ile fuar hakkında fikir alışverişinde bulunan Alıcı zaman zaman da özellikle yurt dışından gelen firma yetkilileri ile de sohbet etti.

 

Karabük Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezince geçtiğimiz dönem açılan Dış Ticaret Eğitimlerini Başarı ile tamamlayarak Uzmanlaşma yolunda hızla ilerleyen öğrencilerden Merve Demirel ve Berna Buse Sarıca da fuara katılarak hem Aygün Ray firmasına destek verdiler hem de ilk defa bir fuar deneyimine katılarak tecrübelerini ve bilgilerini geliştirdiler.

 

 

 

 

Fuarın oldukça verimli geçtiğini söyleyen  Aygün Ray ortaklarından Soner Aygün ve İsmail Aygün fuarın kapanışında bazı katılımcı firma yetkilileri, standda görevli personel ve ziyaretçiler ile birlikte fotoğraf çektirdi.

 

expo aygünray aygünsan asansör fuar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kemal     2016-05-07 tebrikler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı