Advert
sandalye fabrikası karabük

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ziyaretlerine Devam Ediyor…

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından aralıksız devam ettirilen ‘Hastane Ziyaretleri’ hastalara moral veriyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Ziyaretlerine Devam Ediyor…
Bu içerik 413 kez okundu.
Advert

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in talimatı ile başlatılan ve uzun süreden beri devam eden hasta ziyaretleri hasta ve hasta yakınları tarafından da beğeni ile karşılanıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli tarafından yürütülen ziyaretler esnasında hasta ve hasta yakınlarına Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in selamı ve geçmiş olsun dilekleri iletilirken, kendilerinden bir istekleri olup olmadığı da soruluyor.

Özellikle morale ihtiyaç duydukları bir ortamda kendilerini yalnız bırakmayan Ürkmezer ve ekibine teşekkür eden bazı hasta yakınları, “ Böyle bir uygulamayı başlattıkları ve güler yüzleri için arkadaşlara teşekkür ediyoruz.” şeklinde görüşlerini bildirdiler.

Tedavide en önemli aşamalardan birisinin de moral olduğunu kaydeden Ürkmezer; “ Vatandaş odaklı belediyecilik anlayışımız içerisinde sadece kaldırım, asfalt, park ya da yol temizliği olamaz. Vatandaşlarımızın iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanlarındayız. Bu nedenle hepimizin başına gelebilmesi olası çeşitli hastalıklardan dolayı tedavi gören vatandaşlarımıza bir nebze olsun moral verebilmek, ihtiyaçları var ise onları öğrenmek amacı ile bu ziyaretlere devam ediyoruz. İnşallah devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.  

Ürkemezer: “Ben yalnızca ilçemizde değil ülkemizde de tedavi gören tüm hastalarımıza acil şifalar, hasta yakınlarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.

hastalara moral safranbolu belediyesi kültür ve sosyal işler müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı