Advert
sandalye fabrikası karabük

Vergili: “Yoğun bir şekilde çalışıyoruz.”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili: “Sokak ve caddelerimizin daha güzel ve ulaşılabilir olması için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.” dedi.

Vergili: “Yoğun bir şekilde çalışıyoruz.”
Bu içerik 346 kez okundu.
Advert

Karabük Belediyesi cadde, sokak ve yolların bakım, onarım, asfalt ve yama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Asfalt çalışmalarına titizlikle devam eden belediye ekipleri, bunaltıcı sıcağa rağmen çalışmalarına ara vermeden Karabük genelinde asfalt çalışmasını sürdürüyor. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, belediye olarak altyapısı biten ve asfaltlanması gereken tüm yolları aciliyet sırasına göre programa aldıklarını belirtti.

“YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ.”

Bozuk yollarla ilgili asfalt çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan Vergili ; "Karabük Belediyesi olarak ekiplerimiz bu yaz sezonunda sıcağa rağmen çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Bilindiği gibi daha önce birçok mahallemizde asfalt çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Şehrimizde altyapısı biten ve yeni yerleşim yerlerinin bütün yollarını program dâhilinde asfaltlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Birçok mahallemizde olduğu gibi Kayabaşı Mahallesi Ahmet Haşim Caddesinde de asfalt çalışmaları başlattık. Bu bölgedeki asfalt ve zemin kaplaması eskiyen cadde ve sokakları yeniden asfaltlıyoruz. Çalışmalarda bozuk yolları freze makinesi ile kazıyoruz. Bu şekilde hem yolun yükselmesinin önüne geçmiş oluyoruz, hem de daha kaliteli asfaltlama yapılmasına imkan sunuyoruz. Sokak ve caddelerimizin daha güzel ve ulaşılabilir olması için yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

karabük belediyesi asfalt karabük belediyesi vergili rafet vergili açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı