Advert
sandalye fabrikası karabük

Çevre ve Şehircilik Eski Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan'dan Bayram Mesajı

Çevre ve Şehircilik Eski Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan Kurban Bayramı mesajı yayımladı.

Çevre ve Şehircilik Eski Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan'dan Bayram Mesajı
Bu içerik 607 kez okundu.
Advert

Şu an hac ibadeti dolayısıyla Suudi Arabistan'da bulunan Çevre ve Şehircilik Eski Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Kurban Bayramı'nın toplumsal yönden de çok önemli olduğunu vurguladı.

Ceylan'nın mesajında: "Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Kurban ibadetiyle bizden istenen, elimizle birlikte gönlümüzü de birbirimize açmak, gönülden verebilmektir.  Selâmlaşarak, kucaklaşarak, kurbanlarımızı paylaşarak, ikramda bulunarak bayram sevincini çoğaltmalıyız. Aile büyüklerimizin hayır dualarını alırken, gözlerimizin nuru, evlerimizin neşesi olan çocuklarımızı sevindirirken, öksüzleri, yetimleri, garipleri de asla unutmamalıyız.

Bu günler, aynı zamanda hac ibadetinin ifa edildiği; dilleri, ırkları, tenleri, renkleri, kültürleri ve coğrafyaları farklı milyonlarca müslümanın, Arafat meydanında, dualar eşliğinde, müstesna bir kardeşlik manzarası sergilediği günlerdir. 

Ben de şuanda hac ibadetim dolayısıyla kutsal topraklarda bulunmaktayım. Buradan Hac ibadeti için mübarek topraklarda bulunan kardeşlerimizi de tebrik ediyor, haclarının ve kurbanlarının kabul olmasını diliyorum.

Bu vesileyle Mübarek Kurban Bayramımızı, en kalbi duygularımla tebrik ediyor; bayramın, Karabüklü hemşerilerime, tüm İslam âlemine ve insanlık için hayırlara vesile olmasını  Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum." ifadelerine yer verdi.

 

mehmet ceylan bayram mesajı mehmet ceylan kurban bayramıı mehmet ceylan hac
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı