Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier’in 30 Ağustos Mesajı

Karabük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MESCİER, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier’in 30 Ağustos Mesajı
Bu içerik 518 kez okundu.
Advert

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet MESCİER 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

30 Ağustos’un milletimizin bağımsızlık yolundaki simgesi olduğunu dile getiren Mescier yayımladığı mesajında:

"Bağımsızlık yolunda tek yürek olan milletimizin simgesi olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yıldönümünü kutlamanın gurur ve onurunu yaşıyoruz.

Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 96. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu zafer Anadolu insanının kadınıyla, erkeğiyle, yaşlısıyla, genciyle, topyekûn verdiği onurlu bir mücadelenin eseridir. Yurtta ve dünyada daima barıştan yana olan yüce milletimiz, bağımsızlığına ve vatanına göz dikildiğinde, savaş meydanında ne büyük bir mücadele verebileceğini dosta düşmana defalarca göstermiştir. Türk milletinin göstermiş olduğu bu vatanperverlik ve kahramanlık örneği diğer milletlere de emsal teşkil etmiş ve hayranlık uyandırmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta bu zaferi bizlere armağan eden Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.

mescier 30 ağustos mehmet mescier 30 ağustos
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı