Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu'da Yağmur Suyu Hattı Çalışmaları

Safranbolu Belediyesi yağmur suyu hattı hatları ile ilgili çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Safranbolu'da Yağmur Suyu Hattı Çalışmaları
Bu içerik 478 kez okundu.

Safranbolu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü tarafından imalatı ve yapı devam eden yağmur suyu hattı hatları ile ilgili çalışmalar ara vermeden devam ediyor.

Aslanlar – Deretarla mevkii arasında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Safranbolu Kaymakamı ve belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer: “Ekiplerimiz her hangi bir sıkıntı doğmaması adına gece gündüz çalışmalarına devam ediyorlar.” dedi.

600 mm yağmur suyu hattı döşenmesi çalışmalarını yerinde inceleyen ve Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Şefi Sinan Çapraz’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Ürkmezer, “Müdürlüğümüz Safranbolulu vatandaşlarımızın mağdur olmamaları adına mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerinin başında. Bu nedenle hem yerinde görmek hem de arkadaşlarımıza kolaylıklar dilemek için iş yerlerini ziyaret ediyoruz. İnşallah buradaki çalışmaları kısa sürede tamamlayıp ihtiyaç duyulan diğer mahallelerimize ekiplerimizi yönlendireceğiz.” diye konuştu.

safranbolu belediyesi safranbolu haberleri safranbolu yağmur suyu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş78     2018-09-13 Yağmur suyunun ızgaralara girmesi için özel bir çaba sarfetmesi gerekiyor. Mühendislik harikası yapanları ve inceleyenleri tebrik etmek gerekir. Halk eğitim sokağı ve özer çay bahçesi mado nun olduğu sokak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı