Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Birincisi Plaketini Erdoğan'dan Aldı

18. Dönem Siyaset Akademisi Ödül Töreninde Karabük İl Birincisi AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Üyesi Av. Mustafa Çorbacı oldu.

Karabük Birincisi Plaketini Erdoğan'dan Aldı
Bu içerik 3881 kez okundu.
Advert

126. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında 18. Dönem Siyaset Akademisi "1919'dan 2019'a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe" Programının Ödül Sahiplerine Plaketleri Dağıtıldı.

Düzenlenen 18. Dönem Siyaset Akademisi Ödül Töreninde Karabük İl Birincisi AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Üyesi Av.Mustafa Çorbacı oldu. Av.Mustafa Çorbacı’ya Plaketini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Verdi.

Açıklama yapan AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Üyesi Av. Mustafa Çorbacı, “Ankara’ya doğru hayatımın en gururlu yolculuklarından birini yaptım hem il birincisi olmanın hem de Birincilik Plaketini Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almanın haklı gururunu yaşıyorum.” dedi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “ Teşkilatımızı temsil eden İl Gençlik Kolları Üyemiz Mustafa Çorbacı Kardeşimi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının artarak devamını diliyorum. İl Teşkilatlarından İlçe Teşkilatlarına Kadın Kollarından Gençlik Kollarına kadar gireceğimiz her seçime hazırız. Yaptığımız toplantılarımızda beyin fırtınası yaparak gelecek dönem hakkında planlar yapıyoruz. İl Başkanları toplantısında da Sayın Cumhurbaşkanımızın fikirleri ve gösterdiği yol doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. En yakın tarih deki seçimimiz yerel seçimler bu yerel seçimlerde Karabük merkez başta olmak üzere ilçelerde de ezici bir üstünlükle galip geleceğiz.” diye konuştu.

 

karabük erdoğan ak parti karabük karabük haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı