Advert
sandalye fabrikası karabük

Vekiller Doktor İhtiyaçları İçin Bakanlıkta

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Karabük geneli doktor ihtiyaçlarını görüşmek için Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Süleyman İslamoğlu’na ziyarette bulundu.

Vekiller Doktor İhtiyaçları İçin Bakanlıkta
Bu içerik 1390 kez okundu.
Advert

Ak Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, Karabük geneli doktor ihtiyaçlarını görüşmek için Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Süleyman İslamoğlu’na ziyarette bulundu.”

Karabük ve ilçelerinin doktor ihtiyaçlarını tespit eden İl Sağlık Müdürlüğü'nün talebi üzerine gerçekleşen görüşmede şehrin öncelikli doktor ihtiyaçları masaya yatırıldı. Hastanelerde hastaların sıkıntı yaşamamaları ve daha iyi sağlık hizmeti almaları yönünde il geneli öncelikli branşlar İslamoğlu’na iletildi.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İslamoğlu ziyaretleri için milletvekillerine teşekkür etti. Doktor taleplerini değerlendireceklerini ve Karabük’ün uzman doktor ihtiyaçlarını karşılamaya gayret edeceklerini söyledi. İslamoğlu’na teşekkür ederek sözlerine başlayan Niyazi Güneş: “ İlimizin bazı alanlarda doktor ihtiyaçları var bazı sebeplerle hastanelerimizden ayrılan doktorlarımızın yerine yeni doktorların gelmeleri için bugün temaslarımız oldu. Sayın Genel Müdürümüzün yaklaşımı son derece olumlu inşallah yakın zamanda ihtiyaçlarımızı giderecek bir çözüme kavuşacağız.” dedi.

Cumhur Ünal, Genel Müdürün nezaketi için kendilerine teşekkür etti ve sözlerine şöyle devam etti: “ İlimizin sağlık alanında önemli yatırımları var. Ancak bu alanın doktorlarımızla güce kavuşacağını biliyoruz. Görüşmemizde Genel Müdürümüze ihtiyaçlarımızı ilettik. Çözüm odaklı yaklaşımı bizi memnun etmiştir.” dedi. 

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü makamında gerçekleşen görüşmede milletvekillerine Karabük İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. İsmail Kara eşlik etti.

 

 

karabük haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Süleyman     2018-10-12 İyi güzel ama kendinize "giden bu kadar doktor niye gitti" diye sormazsanız, Ankara'ya çok gider gelirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı