Advert
sandalye fabrikası karabük

Eskipazar’da Doğalgaz Sevinci

Eskipazar’a doğal gazın verilmeye başlanması nedeniyle tören düzenlendi.

Eskipazar’da Doğalgaz Sevinci
Bu içerik 1177 kez okundu.

Eskipazar’a doğal gazın verilmeye başlanması nedeniyle tören düzenlendi.

Eskipazar Belediye Başkanlığı önünde düzenlenen törene 23.Dönem TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Kargaz Genel Müdürü Kasım Kahraman, Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan, Ak Parti Merkez, Eskipazar, Yenice, Safranbolu ilçe başkanları ile vatandaşlar katıldı.

Açılışta, Kargaz Genel Müdürü, Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan, Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, 23.Dönem TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Vali Kemal Çeber birer konuşma yaptı.

Eskipazar’ın son yıllarda AK Parti iktidarı döneminde çok büyük hizmetler alarak büyüyüp gelişmeye başladığını kaydeden Mehmet Ali Şahin, “Şimdi Eskipazar’ı daha da geliştirip büyütmek ve işsizlik soruna çözüm bulacak olan Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas OSB kurulum çalışmaların tamamladık. Kamulaştırma kararı alınarak yatırım programına girdi. Bazen ülkede işler çok yolunda gider, bazen de zaman zaman bir takım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Arabayla gidiyorsunuz, belli bir hızla gidince yolunuza yukarda bir taş veya kaya düşebilir, kayma olabilir o zaman duraklamak durumunda. Veya bir çamura saplanırsınız ve arabanız patinaj yapar arabanız. Biz Türkiye olarak son birkaç ay içerisinde böyle bir patinaja yakalandık. Ama çok şükür bizim arabamız önden çekişli arkadan çekişli değil. Şoför koltuğunda da dirayetli bir başkan vardı, şimdi bu yaşadığımız ekonomik sorunu şuanda yavaş yavaş atlatıyoruz. Patinajdan Türkiye’yi kurtarıyoruz. İnanıyorum ki 2019’a geldiğimizde ortalarında Türkiye yeniden eski suratını kazanacak. O nedenle kamulaştırma ile ilgili ödeneğin serbest bırakılması biraz zaman alacak. Ama mutlaka ne söz vermişsek şuana kadar yaptık. Metal ve Metal Ürünleri İhtisas OSB alanını mutlaka hayata geçireceğiz. O bizim AK Parti olarak sizlere verdiğimiz bir vaadimizdir. Türk ekonomisi için son derece önemli olduğuna inandığımız bir projedir” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Mehmet Ali Şahin’in ile birlikte Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, KARGAZ Genel Müdürü Kasım Kahraman ve Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan tarafından meşale yakılarak ilçeye doğalgaz verildi.

Doğalgaz verme töreninin ardından Mehmet Ali Şahin ve protokol üyeleri İhsan Şen isimli vatandaşın evine geçerek burada ocağın ateşini yaktı.

İŞTE ESKİPAZAR'DA DÜZENLENEN TÖRENİN VİDEOSU

eskipazar doğal gaz eskipazar doğalgaz sevinci karabük haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!