Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Valili İlçelerde Okulları Tatil Etti

Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Karabük Valiliği İlçelerde Okulları tatil Etti

Karabük Valili İlçelerde Okulları Tatil Etti
Bu içerik 2424 kez okundu.
Advert

Karabük'ün özellikle ilçelerinde dünden bu yana devam eden ve bugün bazı ilçelerinde iyice şiddetlenen kar yağışı nedeniyle Karabük Valiliği merkez hariç ilçelerde ilk ve orta dereceli okulları yarın (pazartesi) için tatil etti.

Valilikten yapılan açıklamada;  "Safranbolu, Eskipazar, Eflani, Yenice ve Ovacık İlçelerimizde yoğun kar yağışı nedeniyle oluşabilecek don ve buzlanma tehlikesine karşı,  ilk, orta ve liselerde  07.01.2019 Pazartesi günü eğitim ve öğretime  bir gün süreyle ara verilmiştir.

Safranbolu, Eskipazar, Eflani, Yenice ve Ovacık Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile, diyaliz hastası  ve engelliler de  bir gün idari izinli sayılacaktır. Karabük Merkez ve köylerindeki  kar yağışı takip edilmektedir.

Kamuoyuna arz ederiz."denildi.

Öte yandan Sosyal Medyayı etkin kullanan öğrencilerin Vali amcası Karabük Valisi Fuat Gürel sosyal medya hesabından tatili duyurmayı ihmal etmedi. Geçmiş yıllarda bir çok vali özellikle öğrenciler ile sosyal medya üzerinden etkileşim ve iletişim kurarak Vali Amca olmuşlardı.

 

karabük vali tatil vali gürel tatil karabük kar tatil safranbolu kar tatil eskipazar kar tatil yenice kar tatil karabük haber karabük haberleri karabük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı