Advert
sandalye fabrikası karabük

Çelik İş Sendikası Hatadan 8 Ay Sonra Döndü

Çelik İş Sendikası Hatadan 8 Ay Sonra Döndü. Ali Kaplan yeniden baştemsilci

Çelik İş Sendikası Hatadan 8 Ay Sonra Döndü
Bu içerik 3772 kez okundu.
Advert

Geçtiğimiz yıl yapılan Karabük şube kongresi sonrası Ali Kaplan’a görev verilmemesi işçi arasında ve kamuoyunda üzüntü yaratmış hatta tepkiler oluşmuştu.

Ak Parti’de bir çok görev üstlenen, halen disiplin kurulu başkanlığı yapan Ali Kaplan aktif ve cemiyetçi kişiliği ile hem Kardemir’de çalışan işçiler arasında siyaset camiasında sempati ile bakılan bir kişi olmasına rağmen geçtiğimiz yıl yapılan Karabük şube kongresinde şube yönetimine girmesi beklenirken, hiçbir yere aday gösterilmemişti.

Kongre sonrası özellikle Ak Parti camiası ile sendika arasında ciddi tartışmalara ve polemiklere sebep olmuştu.

Hatta bu tartışmaların Sayın Mehmet Ali Şahin’in nikah töreninde üst noktaya tırmandığı şeklinde bilgiler ortaya çıkmıştı.

Geçen yaklaşık 10 aylık süre sonrasında Çelik İş Sendikası tarafından alınan ve bugün kendisine tebliğ edilen bir karar ile Ali Kaplan Çelik İş Sendikası’nın Kardemir A.Ş. vardiya baştemsilci olarak atandı.

Kaplan’ın Baştemsilci olarak atanması sonrası ise çalışma odası başta Ak Partililer olmak üzere çok sayıda kişi ve kurum tarafından gönderilen çiçek bahçesine dönüştü.

 

ali kaplan kardemir ali kaplan çelik iş ali kaplan baştemsilci karabük haber karabük haberleri karabük ten haberler karabük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı