Advert
sandalye fabrikası karabük

“Turizm ve Tanıtım Adına Önemli Çalışmalara İmza Attık”

Karabük’ün UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve en iyi korunan 20 kent arasında bulunan Safranbolu 23'üncüsü gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı'na (EMITT) katılıyor.

 “Turizm ve Tanıtım Adına Önemli Çalışmalara İmza Attık”
Bu içerik 559 kez okundu.
Advert

Safranbolu, 31 Ocak - 3 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde bu yıl 23'üncüsü gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı'na (EMITT) tam anlamıyla hazır.

90 ülkeden katılımcı ve 60 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanan EMITT, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yanısıra Türk Hava Yolları'nın kurumsal sponsorluğunda ve KOSGEB'in desteğini alan Türkiye Otelciler Federasyonu ile Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneğinin iş ortaklığında düzenleniyor. EMITT'te, ilk iki gün turizm profesyonelleri, üçüncü ve dördüncü gün ise tatil tüketicileri ağırlanacak.

Dünyanın En Büyük 5. Fuarı

Safranbolu’yu her platformda en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içerisinde olduklarını kaydeden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, “Burada da amacımız Osmanlı Mirası olan kentimizi tanıtmak, turizmine katkı sağlamaktır. Görev alacak olan mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum” dedi.

EMİTT Fuarının dünyanın en büyük ve önemli 5 fuarı arasında olduğunu kaydeden Ürkmezer,  “Bunun farkında olduklarını, bu nedenle fuara iyi hazırladıklarını, geçtiğimiz yıl olduğu gibi ziyaretçileri 2. Holde ağırlayacaklarını söyledi. Ürkmezer, Kaymakamlık ve Belediye olarak turizm ve tanıtım adına önemli çalışmalara imza attıklarını kaydederken; “ 1 Milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlayan Safranbolu’yu böylesi önemli platformlarda başarı ile temsil etmenin mutluluğu içerisinde olduklarını ifade etti.”

Safranbolu EMITT Karabük Safranbolu Kaymakamlığı Safranbolu Belediyesi Eski Çarşı Turizm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı