Advert
sandalye fabrikası karabük

Uysal Ağzını Bir Açtı Pir Açtı

Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal Ağzını Bir Açtı Pir Açtı

Uysal Ağzını Bir Açtı Pir Açtı
Bu içerik 12359 kez okundu.
Advert

Yerel seçimlerde partilerin adaylarının netleşmesinin ardından karşılıklı atışmalarda başladı. Cumhur ittifakı partilerinin her ikisinin de Karabük merkez ve bir çok ilçede seçilme şanslarının belirmesi ve etkili olması açıklamaları da karşılıklı atışmalara doğru yönlendiriyor.

Cumhur ittifakının MHP'li Belediye Başkanı ve 3. dönem için Belediye Başkan adayı olan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin bir süredir Cumhur ititfakının diğer partisi olan Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal ile ilgili yaptığı eleştirilere Uysal ilk ve son kez diyerek cevap verdi.

Ak Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Uysal, Vergili'nin  "Milletvekilliği döneminde hiçbir şey yapmadı eleştirilerine  karşılık; "Bugün değerlendirilmesi gereken VERGİLİ ve Karabük’e kazandırdıklarıdır. Sayın VERGİLİ’nin 10 Yılın sonunda en büyük projesi yağmur drenaj hattını döşemek. Bu şehre Kuzeyin Yıldızı diye pankartlar astırdı. Yıldız ne demektir. Başka şehirlerde olmayan güzellikleri şehrine kazandırdıysan bu şekilde şehrini yıldız yaparsın. Karabük’te koyulmuş bir yıldız gösterin.  Emeklimizin, gençlerimizin oturabileceği, eğlenebileceği Karabük şehir merkezinde bir yer var mı? Çevre, hava kirliliği varsa, trafik problemi, altyapı sorunu varsa, bu şehre Kuzeyin Yıldızı demek Karabük halkının aklı ile dalga geçmektir. İnşallah 1 Nisan’dan sonra o yıldızları tek tek biz takacağız. Bu şehrin kanında zenginlik var, sosyal kültürel zenginlik var. Bu şehirde başka şehirlerde olmayan sinema salonlarına sahipti. Ama bugün kültürel anlamdaş sportif alanda yapılan bir faaliyet var mı? Üniversite şehri dediğimiz Karabük bunları hak etmiyor. 3 Nisan Ruhunu birlikte şahlandıracağız.” Şeklinde konuştu.

karabük haber karabük haberleri karabük'ten haberler burhanettin uysal belediye uysal karabük belediye uysal vergili atışma uysal vergili cevap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Meçhul     2019-02-02 Sayın Burhanettin bey üniversite aydınlatması muhteşem ay yıldızlı stad harika (yapım masrafindan fazla para harcayarak yıkılmasın diye sağlam çalışma var) siz vekil olduğunuz süre içinde Karabük için hangi öneriyi yaptınız sonuç olarak iktidar partisinin Karabük milletvekili olarak bu şehri temsil ettiniz ya ben sizin önerilerinizi duymadım yada siz vekili olduğunuz şehri unuttunuz saygılar
Emre     2019-02-01 Sen ne yaptın arkadaş vergilinin yaptıkları ortada sen bir çivi çaktın mı?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı