Advert
sandalye fabrikası karabük

AK Parti Gönül Belediyeciliğinden Yana

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz geçtiğimiz hafta partisinin aday tanıtım toplantısında 31 Mart yerel seçimlerine yönelik basın mensuplarına açıklama yaptı.

AK Parti Gönül Belediyeciliğinden Yana
Bu içerik 1088 kez okundu.
Advert

Geçtiğimiz hafta partisinin Aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, 31 Mart yerel seçimlerin ardından Karabük’te hizmet odaklı ve vatandaşların gönüllerine dokunan bir belediyecilik anlayışı olacağını ifade etti.

Altınöz, Ankara Spor Salonunda düzenlenen AK Parti 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı'na İl, İlçe ve Belde Belediye Başkan adayları ile katıldıklarını söyledi.

Aday tanıtım programının ardından basın mensuplarına açıklama yapan Başkan Altınöz, konuşmasına şöyle devam etti;  “Hükümet ve yerel yönetim el ele vererek gönüllülere hitap eden bir belediyecilik anlayışını Karabük ve ilçelerimizde uygulayacağız. AK Parti iktidarı olarak 18 yıldır hem ülke yönetimi hem de yerel yönetim bazında örnek gösterilecek işlere imza atıldı. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından da tekrar Karabük merkez olmak üzere ilçelerimizde de örnek çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Vatandaşlarımız zaten ilçelerimizde yapılan belediyecilik hizmetlerimizi görüyorlar. Allah’ın izni ile 31 Mart seçimlerinin ardından Karabük merkezimizde de vatandaşlarımız gönül belediyeciliğinin farkına varacaklar.” dedi.

Aday tanıtım programına İl Başkanı Altınöz ile birlikte Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Eflani Belediye Başkanı ve Adayı İbrahim Ertuğrul, Eskipazar Belediye Başkanı ve Adayı Mustafa Yarkan, Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, Ovacık Belediye Başkanı Zafer Küpler ve Ovacık Belediye Başkan Adayı Yakup Narter, Yenice Belediye Başkan Adayı Coşkun Güven, Yortan Belediye Başkanı ve Adayı Yılmaz Tiryaki, İl Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu ile İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke katılım sağladı.

 

AK Parti Aday Tanıtım İl Başkanı 31 Mart Yerel Seçimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı