Advert
sandalye fabrikası karabük

KARORSAN BÖLGE MÜDÜRÜ CANER ÖZCAN

Karabük Organize Sanayiiye giden yolların tamiri ve bakımı Karabük İl Özel İdaresi ve Karabük Belediyesi Tarafından Yapılmaktadır.

KARORSAN BÖLGE MÜDÜRÜ CANER ÖZCAN
Bu içerik 2365 kez okundu.

SORUMLU KİM? Başlıkl Haberimizde;

Hamzalar Mevkii ile Karabük Organize Sanayi Bölgesi arasındaki yoldaki delik deşik çukurlarların özellikle kamyon ve tır haricindeki araçlar için ne kadar tehlikeli olduğunu belirterek, herhangi bir kaza yaşanmaması için bir an önce tamir edilmesi gerektiğini tavsiye etmiştik.

Haberimiz ardından bugün konuyu Karabük Organize Sanayi Bölge Müdürü Caner Özcan ile görüştük.

Karabük Organize Sanayi Bölge Müdürü Özcan "Derinhaber"e özel yaptığı açıklamada;

"Aslında yolun büyük bir kısmının sorumluluğu Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünündür. Ancak yollarında dahil olduğu proje çalışmalarımıza devam ediyoruz. Henüz tamamlanmamakla birlikte en kısa sürede tamamlayarak Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına onay için göndereceğiz. 2016 yılı sonuna kadar tüm işlemleri tamamlayarak 2017 yılında yolun yeniden plandaki şekliyle yapılmasını sağlayacağız" dedi.

KARORSAN Bölge Müdürü Özcan, proje tamamlanana kadar elbetteki yoldaki çukur ve bozuklukların tamire ihtiyacı olduğunu belirterek, "Söz konusu yol aynı zamanda köylere de giden yol. Yani köy yolu bu yönüyle Karabük İl Özel İdaresi tarafından yoldaki eksiklikler gideriliyor. Ancak aynı zamanda Belediye mücavir alanı içinde olduğu için Karabük Belediyesi'de aynı zamanda bu yolun bakımlarını yapmaktadır" dedi

ŞİMDİ MEVCUT HALİYLE HAMZALAR-ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ARASINDAKİ YOLUN SORUMLUSU OLARAK GÖRÜLEN KARABÜK İL ÖZEL İDARESİ YA DA KARABÜK BELEDİYE'SİNİN YOLDAKİ CİDDİ TAMİRAT İŞLERİNİ BİR AN ÖNCE TAMAMLAMASINI BEKLİYORUZ.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı