Advert
sandalye fabrikası karabük

Uysal, Öğlebeli Sanayi Sitesi Esnafları ile Buluştu

Karabük AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Uysal, Öğlebeli Sanayi Sitesi Esnafları ile Buluştu
Bu içerik 538 kez okundu.

Karabük AK Parti Belediye Başkan Adayı aynı zaman da eski Karabük Üniversitesi rektörü ve Karabük Millet Vekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal seçim çalışmaları kapsamında Öğlebeli sanayi sitesi esnafları ile bir araya geldi. İşletmeleri teker teker ziyaret ederek esnaflarla uzun uzun sohbet etti. Uysal, esnaflara projeleri hakkında bilgiler verdi.

Gece gündüz çalışacaklarını dile getiren Uysal; “Bizler esnaflarımızın sorunlarını, ilimizin sorunlarını çok yakından biliyoruz. Sorunları bilmemizin nedeni de sürekli olarak kendileriyle içi içe olmamızdandır. Bizler proje insanlarıyız. Sanayi sitesine yönelikte birçok projemiz olacak. Bizler göreve gelmemiz takdirde esnafımızla vatandaşlarımızla iç içe olacağız. Haftanın belli günlerini esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ayıracağız. Belediyemizin kapısı herkese sonuna kadar açık olacak. Esnafımızın sorunlarını belediyede dinlemeyeceğiz. Esnafımızın işletmesinde vatandaşımızın evinde dinleyeceğiz.” dedi.

KBÜ Seçim 31 Mart Karabük Haberleri AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!