Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Belediyesi Meclis Üyeleri Son Kez Toplandı

Karabük Belediyesi son meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Karabük Belediyesi Meclis Üyeleri Son Kez Toplandı
Bu içerik 360 kez okundu.
Advert

Karabük Belediyesi, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan mahalli idareler seçimleri öncesinde 2014-2019 yılları arasındaki son meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Karabük Belediye Meclisi Mart ayı toplantısı, Karabük Belediyesi Kent Meydanı Nikâh ve Konferans Salonunda Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili başkanlığında yapıldı.

Komisyon raporları ile gündem harici konular görüşüldükten sonra açıklama yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediyesi meclis üyeleri ile birlikte her zaman örnek bir dayanışma içerisinde olduklarını belirtti.

“Özverili Çalışmalardan Dolayı Teşekkür Ederim”

Vergili, toplantı sonrası yaptığı açıklamada meclis üyelerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederek; “2014-2019 dönemine ait son meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Bazen kalbimizi kıracak laflar da ettik. Ben meclis üyelerimizin kalbini kırdıysam özür dilerim. Bunları kişisel olarak algılamayın, hiçbirimizin şahsi bir işi yoktu. Hepimiz memleketimize hizmet için toplanmıştık. MHP’li ve AKP’li tüm Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarıma 5 yıldır yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin gündem harici üçüncü madde olarak oylamaya sunduğu, kendisinin sağlığında ve ölümünden sonra da Karabük’te hiçbir cadde, sokak, park veya köprüye adının verilmemesi önergesi de her zaman olduğu gibi oy birliği ile meclisten geçti.

MHP’li ve AKP’li tüm Belediye Meclis Üyeleri ile tek tek helalleşen Vergili, tüm Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Karabük Belediyesi Karabük Haberleri Belediye Meclis Toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı