Advert
sandalye fabrikası karabük

AK Partinin Parolası “Durmak Yok Yola Devam”

AK Partinin Parolası “Durmak Yok Yola Devam”

 AK Partinin Parolası “Durmak Yok Yola Devam”
Bu içerik 842 kez okundu.
Advert

AK Parti Karabük Belediye Başkanı Burhanettin Uysal ve parti teşkilatı 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere doğru yaklaşılırken çalışmalarına hız kazandırdı.

AK Parti Karabük Teşkilatı ve AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz başkanlığında, sandık bazlı ve sokak ölçekli üye tarama çalışmalarına il genelinde hız verdi.  

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kapı kapı, ev ev vatandaşları dolaşmaya var mısınız? Sıkmadık el, tebessüm etmedik yüz kalmayıncaya kadar çalışacak mısınız?” şeklinde teşkilatına yaptığı çağrının ardından AK Parti Karabük İl Başkanlığı “Biz de varız” diyerek ivedilikle bir çalışma başlattı. 

Durmak yok yola devam” 

Gelen çağrı üzerine, harekete geçen AK Parti Karabük Teşkilatı kapı kapı dolaşmaya ve seçmenlere ulaşmaya başladı. Teşkilat üyeleri, “Durmak yok yola devam” parolası ile Karabük’te çalınmadık kapı bırakmayacaklarını belirtti.  

Ev ziyaretlerine AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu, İl Genel ve Belediye Meclis Adayları, AK Parti İl, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları yönetimleri ve partililer katıldı.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde konuşan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Altınöz, “İnsanlarımızın yüzü gülüyor. Çat kapı ziyaretlerimizde desteklerini istedik. Bu ziyaretlerimiz devam edecek. Evlere hanelere girip selam vereceğiz. Mahalle sakinlerini dinleyeceğiz önerilerini alacağız ve daha güzel bir şehri onlarla beraber yapmış olacağız." ifadelerini kullandı.

Yapılan ziyaretlerde konuşan bir diğer isim AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, “Durmak yok yola devam.‬ ‪Biz gücümüzü milletimizin birliğinden, beraberliğinden alıyoruz. Biz gücümüzü aziz milletimizden alıyoruz. 31 Mart’ta bir ve beraber olarak Türkiye’ye beka seçiminde sahip çıkacağınıza inancımız tamdır. AK Parti milletimizin partisidir. ‬Belediye Başkan adayımız Burhanettin Uysal’a destek olacağınızı biliyorum.” dedi.‬‬‬

Karabük’te rekor kıracaklarını ifade eden AK Parti Karabük Milletvekili Ünal ise, "Bu güzel milletimize çok daha büyük bir azimle hizmet etmenin enerjisini depoluyoruz. Karabük’ümüzde AK Parti'mize yoğun ilgi var. Hemşehrilerimizin teveccühü gösteriyor ki Karabük’te Burhanettin Uysal ile rekor kıracağız." şeklinde konuştu.

Ziyaretlerde açıklama yapan AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal ise; “1 Nisan’dan itibaren Karabük tarihinde görmediği değişimi yaşayacak ve bölgemizde parmakla gösterilen bir şehir inşaa edeceğiz. Ziyaretlerimizde her kesimden insanlarla oturup sohbet etme imkanı buluyoruz. Hepsinin Karabük Belediye Başkanından beklentilerini dinliyoruz. Bu doğrultuda Karabük’ün neye ihtiyacı olduğunu da anlamış oluyoruz. Başkan olduğum takdirde bu doğrultuda çalışarak sorun üreten değil çözen bir belediyecilik anlayışını Karabük halkı ile tanıştıracağız.” dedi.

 

Karabük Haberleri 31 Mart Yerel Seçimleri AK Parti Karabük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı