Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu Halkı Kaya’nın Projelerini Destekliyor

Safranbolu Halkı Kaya’nın Projelerini Destekliyor

Safranbolu Halkı Kaya’nın Projelerini Destekliyor
Bu içerik 709 kez okundu.
Advert

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı olan Ali Kaya, seçim çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaları hakkında bilgi veren Kaya, geçtiğimiz günlerde kamuoyu ile paylaştığı projelerin Safranbolulu vatandaşlar tarafından benimsendiğini ve destek gördüğünü söyledi.

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir süre kala seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya; “Malumunuz geçtiğimiz günlerde vatandaşlarımızın yoğun katılımı ile proje tanıtım toplantımızı gerçekleştirdik. Destek veren herkesten Allah razı olsun. Ayağı yere basan, Safranbolu’muzun 50 yılını garanti altına alacak projelerimiz ile hizmete hazırız”dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisinin sosyal belediyecilik anlamında gerçekleştirdiği çalışmaların toplumun her kesimi tarafından benimsendiğini ve takdir gördüğünü belirten Kaya, insan odaklı belediyecilik anlayışı ile gönüllere girdiklerini, toplumun her kesimine dokunduklarını, bu anlayışında Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyecilikteki başarılarından geldiğini ifade etti.

Tüm teşkilat üyeleri ile Safranbolu’yu karış karış gezdiklerini, proje ve gerçekleştirme hedefinde oldukları çalışmaları vatandaşlara anlattıklarını kaydeden Kaya; “ Tüm teşkilatımızla birlikte ev ziyaretlerimize de devam ediyoruz. Kapısını çaldığımız vatandaşlarımıza projelerimizi, bu projeleri hep birlikte el birliği ile yapacağımız anlatıyor, aldığımız olumlu tepkiler ve destek ile çok daha azim ve şevkle çalışıyoruz” dedi.

 

 

Karabük Haberleri 31 Mart Yerel Seçimleri AK Parti Safranbolu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı