Advert
sandalye fabrikası karabük

"Safranbolu'ya Bir Kadın Eli Değmeli"

"Safranbolu'ya Bir Kadın Eli Değmeli"

Bu içerik 909 kez okundu.
Advert

31 Mart'ta yapılacak olan Yerel Seçimlerde Safranbolu Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı olan Elif Köse çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Başkan Adayı Elif Köse her pazartesi geleneksel olarak gerçekleştirilen esnaf duasına katıldı. Aday olduğu günden bu yana halkın içinden bir belediye başkanı olacağını söyleyen Köse bu kapsamda; ev ziyaretleri, tedavi gören vatandaşlara ziyaret ve sanayi esnafına ziyaretler gerçekleştiriyor. Köse, Belediye Meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri ile birlikte Sanayide gerçekleşen duanın ardından; Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Ömer Bilal Akpınar İmam Hatip Ortaokulu ve Açı Koleji'ne ziyaretler gerçekleştirdi.

Gerçekleştirdiği ziyaretler esnasında açıklama yapan Köse, şunları söyledi; "Mimarlığa ilk başladığım yıllarda eğitim aldığımız hocalarımız bize orkestra şefi olduğumuzu söylerlerdi. Belediye Başkanlığı da aynı şekilde Belediye Başkanı olduğunuz takdirde o orkestranın şefi siz olursunuz. Ben ve ekibim bu görevi layıkıyla yerine getirecek düzeyde bildiğiniz üzere ekibimiz teknik insanlardan oluşuyor. Hepimiz senelerdir Safranbolu'dan ekmeğini kazanan insanlarız ve Safranbolu sevdalısıyız. Ben 27 yıldır bu şehirden ekmeğimi kazanan biri olarak Safranbolu'ya kendimi borçlu hissediyorum ve hizmet etmek için sabırsızlanıyorum. Bizler koltuk sevdalısı değil Safranbolu sevdalısıyız." dedi.

Halk tarafından sevgi ile karşılanan Köse, okul ziyaretlerinin ardından Safranbolu Devlet Hastanesinde tedavi gören bir vatandaşımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunup desteklerini isteyerek; "Safranbolu'ya bir kadın eli değmeli diyerek çıktığım bu yolda halkın her zaman içinde olarak yerinde oturan bir Belediye Başkan'ı olmayacağım." diye konuştu.

Karabük Haberleri 31 Mart Yerel Seçimleri Safranbolu Millet İttifakı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Safranbolu     2019-03-12 Aman kalsın..siz gidin elinizi ke "mal" e ve pkk sevicilere deydirin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı