Advert
sandalye fabrikası karabük

Bakan Yardımcısı Aksu, Uysal’a Destek İstedi

Bakan Yardımcısı Aksu, Uysal’a Destek İstedi

Bakan Yardımcısı Aksu, Uysal’a Destek İstedi
Bu içerik 596 kez okundu.
Advert

Karabük’te bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için bulunan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, 31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimlerde AK Parti’den Karabük Belediye Başkan Adayı olan Prof. Dr. Burhanettin Uysal için vatandaşlardan destek istedi. 

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, 5000 evler Perşembe pazarında esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Uysal’a, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu eşik etti. Bakan Yardımcısı Aksu, Başkan Adayı Uysal’a destek istedi. Aksu; “Burhanettin Hocam samimi, mütevazı ve gayretli bir kardeşimiz. Kendisinin Karabük’e en güzel şekilde hizmet edeceğine inanıyorum.” dedi. Aksu, Karabük’te 31 Mart’tan sonra birçok yatırımın yapılacağının sözünü verdi. 

“Biz hizmet etmek için gün sayıyoruz” 

31 Mart Yerel Seçimlerinden muzaffer çıkacaklarının inancında olduğunu ifade eden AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, 31 Mart için gün saydığını belirtti. Uysal, “5000 Evler Mahallemiz başta olmak üzere kuracağımız yeni pazar yerleri ile pazarcı esnafımızın ve pazarları kullanan vatandaşlarımızın sağlıklı ve temiz ortamlarda alışveriş yapmalarına imkan vereceğiz. Ayrıca alt katı otopark olarak kullanıma açılacak ve mahallelerimizdeki otopark problemini çözeceğiz.” ifadelerini kullandı. 


 

Karabük Haberleri AK Parti Karabük Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Aksu 31 Mart Yerel Seçimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Delm     2019-03-15 Bakan yardımcısı Aksu ben Ünsal a destek istemiyorum. Ülkem de olan hayvanlara destek istiyorum!!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı