Advert
sandalye fabrikası karabük

"Mart’ın Sonu Bahar Olacak"

"Mart’ın Sonu Bahar Olacak"

Bu içerik 1055 kez okundu.
Advert

Safranbolu Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti(Millet İttifakı) ortak Belediye Başkan Adayı olan Elif Köse 31 Mart'ta yapılacak olan Yerel Seçimlere ara vermeden çalışmaya devam ediyor.

Köse, seçim çalışmaları boyunca halk tarafından büyük bir sevgi ve teveccüh ile karşılandığını belirtti.

Millet İttifakı Adayı Elif Köse’ye çarşı ziyareti esnasında çarşı esnaflarından Sakin Sakarya tarafından Köse’nin resmedildiği bir tablo hediye edildi.

Sakin Sakarya Köse’yi resmettiği hediyeyi verirken şunları söyledi; “Stresli geçen günleri içerisinde gülümseyen gözleri ile Safranbolu üzerine güneş gibi doğan, insanları sevgiyle kucaklayan çalışkan kıymetli insan Elif Köse’yi motive etmek aynı zamanda teşekkür ve başarı temennisinde bulunmak amacıyla kendisini resmetmek istedim.” dedi.

Köse ise çalışmalara başladığı günden bu yana halk ile iç içe olduğunu vurgulayarak; “Çalışmalarım boyunca 7’den 70’e herkesin yüreğine dokunduğumu hissediyorum. Kendi elleriyle hediye hazırlayan, fotoğraf çekilmek için yanıma gelen, tanışmak isteyen çok fazla kişi oldu. Bu kadar kısa bir süre içerisinde gönüllere dokunmuş olmak mutluluk verici. En son mahalle ziyaretleri esnasında minik destekçim tarafından kendi elleriyle yapmış olduğu bir hediye almıştım. Bugün de yine çarşı esnaflarından Sakin Bey’in beni resmettiği tabloyu hediye etmesi hem duygulandırdı hem de gururlandırdı. Bizler bu kadar desteğin ardından Safranbolu halkına en büyük hediyeyi 1 Nisan günü vereceğiz. Mart’ın sonu bahar olacak.” şeklinde konuştu.

 

Karabük Haberleri 31 Mart Yerel Seçimleri Millet İttifakı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı