Advert
sandalye fabrikası karabük

Belediye Ekipleri Peyzaj Düzenlemesine Devam Ediyor

Belediye Ekipleri Peyzaj Düzenlemesine Devam Ediyor

Belediye Ekipleri Peyzaj Düzenlemesine Devam Ediyor
Bu içerik 589 kez okundu.

Karabük’ün Şirinevler Mahallesi’nde yeşil alanların yetersizliğinden dolayı geçtiğimiz günlerde Şirinevler Bulvarı üzerinde belediye ekipleri tarafından yapılan 11 adet fıskiyeli ahşap görünümlü havuz, hastane duvarı üzerinde yer alan 4 adet su perdesi ve 50 adet saksı formunda süs bitkisiyle gerçekleştirilen peyzaj düzenlemesiyle mahalleye görsel bir zenginlik kazandırılmıştı. Ayrıca mahalle estetik ve modern bir görünüme kavuşturulmuştu.

Karabük Belediyesi şimdide Şirinevler Mahallesi Ticaret Merkezi önündeki alanda da ağaçlandırma çalışmaları yaparak, mahallenin çehresini değiştirmeyi hedefliyor.

Belediyecilik hizmetlerimizde yeşile ve doğaya önem verdiklerini belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Şirinevler Mahallesi’ndeki vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirip nefes alabilmeleri için ağaçlandırma çalışmalarına başladıklarını ifade etti. Başkan Vergili, sadece Şirinevler Mahallesinde değil, ihtiyaç duyulan tüm mahallelerde ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.

 

 

 

Karabük Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adnan     2019-04-12 Bence öncelikle bu semtimizin ismini değişmek lazım.Burası Şirinevler olmaktan çoktan çıktı.Geçmişten günümüze her kesimden belediye başkanları geldi.Tam Türk tipi belediyecilik.Önce betonla parkele sonra oyup ağaçlandır.Bu işleri yaparken daha uzun projeksiyonlu bir planlamamız olamaz mı?Birisi yapılmış kapıyı söker.Birisi belediye etrafına yapılmış çevre duvarını yıkar.Emeğinize ülkemizin kaynaklarına yazık oluyor.Devletin maalesef bütün kurum ve kuruluşları böyle çalışıyor.
Karabüklü     2019-04-11 ŞİRİNEVLER BİRDE KALDIRIMLANSA DA ÇOLUĞU ÇOCUĞU, KADINI İHTİYARI , SAĞLAMI-ENGELLİSİ ARABALARIN ARASINDAN TEHLİKESİZ YÜRÜYEBİLSE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!