Advert
sandalye fabrikası karabük

"Havaların Biraz Düzelmesini Bekliyoruz"

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Karabuk Derin Haber'e yaptığı açıklamada, Organize Sanayiiye giden yolların tamiratlarının en kısa zamanda yapılacağını söyledi.

Bu içerik 2184 kez okundu.

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Organize Sanayi Bölgesine giden yolların köstebek yuvası gibi delik deşik olması ve tehlike arzetmesi ile ilgili yaptığımız haber üzerine  yaptığı açıklamada" İl Özel İdaresi olarak elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

Mehmet Uzun Karabuk Derin Haber, haber sitemizde yayınlanan haber üzerine yaptığımız görüşmede, asıl problemin hala daha organize sanayii ye giden yolların kenarlarında alt ve üst yapı çalışmalarının devam etttiğini, bu yüzden de sürekli paletli araçların çalıştığını belirterek " Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü aslında bu yolların bakım ve onarımını yapması gerekiyor. Ancak henüz yollar ile ilgili proje çalışmaları sürüyor. Prjoje çalışmaları tamamlanıp bakanlıktan onaylandıktan sonra sorumluluğu alıp her türlü çalışmayı kendileri yapacaklar. Tabii bu süreye kadar köylere giden yollarında aynı yol olması nedeniyle biz Özel İdare Olarak elimizden gelen çalışmayı yapıyoruz. Gerçekten sürekli yama yapıyoruz. Ancak dediğim gibi yüksek tonajlı araçlar ve paletli araçlar nedeniyle çabucak yine çukurlar oluşuyor" dedi.

EN KISA ZAMANDA MEVCUT ÇUKURLAR KAPATILACAK

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun şu andaki acil ihtiyaca binanen yağmurlu geçen bu bir kaç günden sonra havalar düzelir düzelmez gerekli yama ve çukurların kapatma işlerinin yapılacağını, konunun takipçisi olacağını ve bundan sonra haftalık periyot ta bakım yapılması için gayret göstereceklerini söyledi.

 KARABÜK ORGANİZE SANAYİ YOLLARI İLE İLGİLİ DİĞER SORUMLU KARABÜK BELEDİYESİ VE BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ'DEN HALA SES SEDA YOK.

Konu ile ilgili daha önceki haberlerimiz

http://www.karabukderinhaber.com/haber/65/karorsan-bolge-muduru-caner-ozcan.html

http://www.karabukderinhaber.com/haber/64/yollar-delik-desik-araclar-slalom-yapiyor.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı