Advert
sandalye fabrikası karabük

SAKEM Tanıtım ve Sergi Günleri 21 Eylülde

Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM )Tarafından Gerçekleştirilen, Geçtiğimiz Yıl Yoğun İlgi Gören, Geleneksel SAKEM Tanıtım ve Sergi Günleri 21 Eylül’de Misakı Milli Demokrasi Meydanında Gerçekleştirilecek.

 SAKEM Tanıtım ve Sergi Günleri 21 Eylülde
Bu içerik 1026 kez okundu.

Aslanlar, Emek, Aşağı Tokatlı, Tarihi Çarşı, Yazıköy, Harmanlar, Yukarı Tokatlı Şubeleri ile çalışmalarını devam ettiren Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ), Hayır Çarşısı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılarken, Bilgi Evi ile ise çocuklarını dershaneye gönderemeyen ailelerimize ve eğitime katkılarını sürdürüyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, 5 gün sürecek olan SAKEM Günlerinin halkımız tarafından yine büyük beğeni ile takip edileceğini tahmin ettiğini ifade ederken ” 2011 yılında büyük bir inanç ile çıktığımız bu yolda, bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini eksik etmeyen değerli halkımıza teşekkür ediyor,  21 Eylülde açılışını gerçekleştireceğimiz ve kurslar sonucu nelerin başarılabileceğinin de görülebileceği,  Geleneksel SAKEM Günleri’nin şimdiden Safranbolu’muza hayırlı olmasını temenni ediyorum “ dedi.

geleneksel sakem sergi günler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı