Advert
sandalye fabrikası karabük

İktisat Klübü Başarılı Bir Etkinliğe İmza Attı.

Her yıl sadece iki defa üniversite öğrencilerinin ziyaretine kapılarını açan Merkez Bankasının bu yıl ki konuğu Karabük Üniversitesi İktisat Klübü öğrencileri oldu.

İktisat Klübü Başarılı Bir Etkinliğe İmza Attı.
Bu içerik 3567 kez okundu.

Karabük üniversitesi iktisat kulübünün duzenledigi Ankara Merkez Bankası gezisi dün gerçekleşti. Anıtkabir ardından merkez bankasının konferansına katılan 45 kişilik grup gerçekleşen etkinlikten oldukça memnun kalmış. Kişisel gelişim,ekonomi,is imkanlari gibi konularda profosyonel bakış açısı ile deneyim açısından büyük adim attılar. Merkez bankasının staj imkanlarından da öncelikli olarak yararlanacaklar.bu güzel etkinlikte katkilarindan dolayı danışman hocalarına iktisat kulübü üyelerine ve sponsorlarina ayrı ayrı teşekkürlerini belirttiler.

Merkez bankası sene de 2 üniversite ziyaretine kapılarını açıyor. Bunlardan biri de karabük üniversitesi oldu. İktisat kulübünün çabaları ile düzenlenen gezi çok ses getirdi. Öğrencilere sundukları fırsat ile cv lerine güzel bir deneyim katma şansı yakaladı. Merkez bankası stajyer öğrenci alırken geziye katılan öğrencilere öncelik sağlayacak. İktisat kulübü bu gezi de Ata ya ziyareti de unutmadı. Düşünen gençler,çabalayan ve kendilerini bir adim öne geçirmek isteyenler için düzenlenen takdir edilesi gezi. Bu çaba için iktisat kulübü üyelerine teşekkür etmek gerekiyor.

KBÜ Karabük Üniversitesi İktisat Klübü öğrenci Merkez Bankası Karabük Üniversitesi Öğrencileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı