Advert
sandalye fabrikası karabük

İletişim

 Ulaşım

Sait Alıcı

Adres / Adress:
Menderes Cad. Çebioğlu Twin towers kat 3 daire 306
Merkez-KARABÜK

bilgi@karabukderinhaber.com

Telefon:0370 424 10 67 - 0544 424 10 67

Whatsapp hattı: 0553 646 90 67

 

 

www.Karabukderinhaber.com İhlas Haber Ajansı (İHA) Resmi abonesidir.

 

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2016 karabukderinhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları karabukderinhaber.com’a aittir. karabukderinhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar karabukderinhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www. karabukderinhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. karabukderinhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Yayımlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the karabukderinhaber.com. However, sometimes the karabukderinhaber.com uses third parties to process your information. karabukderinhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the karabukderinhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the karabukderinhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the karabukderinhaber.com and its services. When you use karabukderinhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the karabukderinhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

 

HABER KALDIRTMA VE TEKZİP TALEPLERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

© 2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Karabukderinhaber.com’da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Karabukderinhaber.com’da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Karabukderinhaber.com sorumlu tutulamaz.

Online İletişim Formu
Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Telefon Numaranız :
Konu :
Mesajınız :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
ESKİPAZAR ANLIK SEÇİM SONUÇLARINI ÖĞREN
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!