Advert
sandalye fabrikası karabük
Yeter Artık, Sabrımız Taştı
Sait ALICI
Alıcı Gözüyle

Yeter Artık, Sabrımız Taştı

Bu içerik 3972 kez okundu

YETER ARTIK SABRIMIZ TAŞTI

Hafta sonu oynanan spor müsabakası sonrasını kana bulayan ALÇAKLAR’ın UŞAKLARI sonunda sabrımızı taşırdı. Gencecik canlar, görevi insanların sağ salim maçı izleyip evlerine dönmelerini sağlamak için gece gündüz çalışan hayatının baharındaki senin, benim, akrabamın, dostlarımın evlatları.

Bu ülkede ne zaman iyi bir şeyler olsa yine acılarımızı yaşıyoruz. Yine Kahroluyoruz. Ağıtlar yakıyoruz. Ancak bu sefer SABRIMIZ BİTTİ. Bu sefer SÖZ BİTTİ.

BESLEMEYE SON

Yıllardır bu ülkenin binlerce insanını hunharca katleden, çoluk çocuk demeden bombalayan, kurşunlayan, öldüren, ülkenin kaynaklarını kalleş terör örgütlerine aktaran, ŞEREF, HAYSİYET ve İNSANLIK yoksunlarını besleme zamanı bitti. Ödediğim vergiler ile bir lokma yemelerinin, bir damla içmelerinin hatta ve hatta nefes almalarının zamanı bitti. Yakalayabilmek için kılı kırk yarmanın zamanı bitti. Demokrasi var, kanun var diyerek, aman başlarına bir şey gelmesin diyerek koruyup kollama bitti. Cezaevlerini eğitim kamplarına çevirme zamanları bitti. Sağ salim yakalama çabaları bitti. Avrupa’da ellerini kollarını sallayarak gezme zamanları bitti.

İDAM DERHAL GELMELİ

Ülkemizin lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan aylardır bas bas bağırıyor. İdam düzenlemesi derhal yapılmalı. Önüme gelir ise derhal imzalarım diyor. Meclisimiz ve vekillerimizin daha ne bekliyor. PKK, FETÖ, İŞİD, DHKPC  başta olmak üzere, ülkemizin birlik ve beraberliğine, varlığına kurşun sıkan, sıkmaya teşebbüs eden, niyetlenen, bu terör örgütlerine destek veren, yanında yamacında duran, öven, kim var ise bundan sonra benim DÜŞMANIM dır. Bunlar için derhal idam cezası yasallaşmalıdır. Hem de bugünden tezi yok.

KONTRGERİLLA VE ANTİTERÖR DERHAL AKTİF EDİLMELİ

Hafızalarımızı iyi yoklayalım. 12 Eylül öncesi yıllarda başımıza musallat olan, yeterince önlem almayan hatta yol açan batının ERMENİ uşakları ASALA teröristleri kaç tane büyükelçimizi, yabancı ülkelerdeki temsilcilerimizi şehit etti. Biz demokrasinin, insan haklarının, uluslar arası yasaların çerçevesinde durmaya çalıştıkça azgınlıkları gün ve gün artmadı mı? Ne oldu sonunda yine sabrımız bitmişti. Karar verildi ve bu alçaklar her nerede bulundularsa tek tek avlanmaya başlanmadı mı? Hesaplar anında görülmeye başlanmadı mı? Ancak bu şekilde bu beladan kurtulunmadı mı?

Amerika CIA sı yada onun taşerönları ile dünyanın her yerinde kendisinin terörist kabul ettiği örgüt ve üyelerine operasyonlarını hala daha yapmıyor mu? Hangi uluslararası yasayı dikkate alıyor?

Almanya  başına gelen terör olayı ardından, bu terör olayını gerçekleştiren elebaşlarını bir gecede bulundukları yerde halletmedi mi? Sabah ölü bulunmadılar mı?

Bizim de artık yok uluslar arası anlaşmalar, yok kanunlar vs deme vaktimiz geçti. KONTRGERİLLA VE ANTİTERÖR yapılanmamızı derhal aktif etmeliyiz. Bu ŞEREFSİZ köpekler sınırın ötesinde rahat uyuyamamalı. Ellerini kollarını sallayarak, sırım sırım SIRITARAK, ağızlarında salyalar akarak konuşabilme cesaretleri, geceleri korkulu rüya ve kabusa dönüşmeli.

Yüreğimiz ancak böyle soğur. Acılarımız ancak bu şekilde teselli bulur. Şehitlerimiz, vatan evlatlarımız ancak bu şekilde rahat uyur.

MİLLET KADERİNİ OYLAYACAK

Halkın iradesi ile seçilen ilk Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan aylardır dile getiriyor. Bu ülke insanı, millet kendisini yönetecek, kendisi hakkında karar verecek kişiyi kendisi seçmeli diye. Bunun adı dün BAŞKANLIK sistemi olarak yansıdı bugün ise güçlü ve yürütmenin başı CUMHURBAŞKANI.

Dikkat edelim, tarihimizi iyi okuyalım iyi bilelim. Cumhuriyet tarihimizde yıllarca ülkemizin ekonomik değerleri batılı emperyalistler tarafından sömürülmedi mi? Yıllarca bu kan emicilerin çöplüğü yapılmadı mı? Avrupa Birliği hayalleri ile avutulmadık mı?

Peki nasıl yaptılar bunu? Kendi seçtirdikleri, besledikleri devşirmelerini, siyasi, askeri, ticari ve bürokrasi kanallarının tepesine, en etkili yerlere getirerek yapmadılar mı? Bir gecede hükümetleri görevlerinden aldırtıp, istifa ettirip kendilerine uygun hükümetleri getirmediler mi?

Dikkat edelim bu son hain saldırının zamanlamasına. Halkın kendi beğendiği, kendisine uygun bulduğu, kendi sesi olacak, dik durabilecek, yanlış yaptığında hesap sorabileceği liderini seçebileceği ANAYASA değişikliğinin meclise sunulduğu anın hemen ertesi. Meclisten geçmesine kesin gözüyle bakılan anın hemen sonrasında. Yapılacak referandum da en az %80 oy almasının beklendiği bir anda.

Lozan ve Montrö anlaşmaları ile BEDAVA gel geç yoluna çevrilen İstanbul Boğazı’nın KANAL İSTANBUL ile ticari geçişlere paralı hale getirilme çalışmalarının yapıldığı zamanlarda.

Frankfurt hava limanını çöpe atacak, Almanların korkulu rüyası olan, İstanbul 3. Hava alanının yapım çalışmalarının başladığı anda.

Avrupa Birliği’ne girme hayalimiz ile 1996 yılında imzaladığımız ve 20 yıldır yüz milyarlarca dolar zarar ettiğimiz Gümrük Birliği anlaşmasının iyice sorgulandığı bir anda.

BBC nin haberindeki gibi 30 milyon EURO toplamalarına göz yumdukları, hatta açık gizli her türlü maddi manevi desteği verdikleri, besleme PKK UŞAKLARI ile sözüm ona bizi dize getirmeye çalışıyorlar.

BU MEMLEKETİ SİZE BÖLDÜRMEYECEĞİZ

BU MEMLEKETİ SİZE SOYDURYAMACAĞIZ

BU MEMLEKETİN İNSANINI SİZE KÖLE YAPTIRMAYACAĞIZ

BU MEMLEKETİN İNSANINI SİZE  BOYUN EĞDİRMEYECEĞİZ.

BU MEMLEKETE VE HALKINA ZARAR VERENLERDEN HESAP SORACAĞIZ

Zaman, batının HAÇLI uşakları ile mücadele zamanı,

Zaman top yekûn birlik ve beraberlik zamanı,

Zaman ekonomik ve siyasi tam bağımsızlık zamanı.

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
salim öğüt     2016-12-13 Hainlere casuslara teröristlere ve sapıklara derhal idam eskisi yenisi hepsi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı